Škoda Connect

Využijte naplno každý den.

Nemáte služby vzdáleného přístupu?

Nyní dostupné i pro vozy Scala1, Kamiq1 a Karoq2 s infotainmentem Swing nebo Bolero.

1Vyrobené od kalendářního týdne 02/2019

2Vyrobené od kalendářního týdne 25/2020

Možnost dokoupení služeb „Care Connect – vzdálený přístup do vozu nebo služeb Infotainment Online“ na našem eshopu.

Hlasoví asistenti

Škoda Laura

V budoucnu bude vůz ovládán hlasovými příkazy. Mnoho řidičů však tuto technologii již dnes používá a ovládá některé funkce vozu pouze hlasem. Digitální hlasový asistent Škoda se jmenuje Laura a rozumí plynulým větám. Chcete-li začít plnit vaše přání, jednoduše ji kontaktujte: „Dobře, Laura!“ Laura bude brzy k dispozici také na webových stránkách Škoda, kde vám pomůže s orientací a základními úkoly. Ovládání pouze hlasem je dostupné pro infotainment Bolero a vyšší (u modelů Fabia, Scala a Kamiq jen s navigací).

Ve většině mobilních zařízení s Androidem máte přístup k hlasovému asistentovi s názvem Google Assistant. Je také postaven nebo podporován na domovské stránce Google a dalších chytrých zařízeních. Stačí mu říkat „OK, Google“ nebo „Hej, Google“. Můžete tedy snadno sledovat aktuální kilometrový výkon, hladinu paliva, dojezd, zda je vozidlo uzamčeno, kde je zaparkováno, nebo jednoduše spustit klimatizaci nebo nabíjet baterii ve vozidle.

Alexa, je hlasový asistent vyvinutý společností Amazon. Poprvé se objevil na Amazon Echo a nyní je k dispozici na mnoha dalších chytrých zařízeních. Můžete jí říci jedním slovem – „Alexa“. Pak se jednoduše zeptejte na svůj vůz Škoda. Snadno mějte přehled o aktuálním počtu najetých kilometrů, hladině paliva, dojezdu, zda je vozidlo uzamčeno, kde je zaparkováno, nebo jednoduše spusťte klimatizaci nebo dobijte baterii ve vozidle.

MyŠkoda

MyŠkoda je mobilní aplikace, která umožňuje využívat online služby Škoda Connect i související služby Smartlink+ využívající spojení mezi chytrým telefonem a vozidlem a další digitální služby, jako jsou manuály k vozidlům nebo specifické funkce trhu.

Vzdálený přístup
K vozidlu máte přístup odkudkoli, protože vaše vozidlo je online. Prohlédněte si údaje o jízdě, zkontrolujte aktuální stav automobilu nebo místo, kde je zaparkováno, a zatřepejte a blikejte, abyste ještě rychleji navigovali do svého vozu Škoda. Na základě modelu a jízdy můžete také dálkově zamknout / odemknout nebo zapnout předehřev.
Infotainment online
Pomůže vám pokaždé bezpečně a pohodlně dosáhnout cíle. Profily trasy se nyní počítají online a pomáhají vám vyhnout se dopravní zácpě. Také aktualizace map jsou automaticky aktualizovány. Požadovanou benzínovou / nabíjecí stanici, parkovací místa nebo jiné zajímavé místo můžete kdykoli vyhledat online.
Proaktivní servis
Balíček proaktivní služby umožňuje vašemu vozidlu odesílat informace preferovanému servisnímu partnerovi, pokud je potřeba vyměnit např. olej nebo prasklou žárovku. Díky aplikaci MyŠkoda můžete zobrazit hlášení o stavu vozidla kdykoli potřebujete. Informace o vozidle nebo silniční asistenci jednoduše zjistíte stisknutím tlačítka Info / Poruchy na vašem střešním panelu a náš asistent vám pomůže.