KARIÉRA

Jsme společnost AUTO BRANKA a na českém trhu působíme již od roku 1993. Patříme mezi lídry v prodeji vozů značky Škoda v České republice. Již od založení je naším hlavním cílem nejen spokojený zákazník, ale také spokojenost celého týmu spolupracovníků. Máme rádi pozitivně smýšlející kolegy, kteří se nebojí pracovat samostatně i týmově.

Pokud máte chuť u nás pracovat a chcete se stát součástí našeho týmu, podívejte se níže, jaké nabízíme pracovní pozice. Pokud jste nenašli pozici, která Vám vyhovuje, nebo hledáte jiný způsob spolupráce, napište nám na info@autobranka.cz.

ASISTENT/KA SERVISU – PRAHA

Máš administrativu v malíčku a šanony s excel tabulkou jsou tví kámoši? Tak právě tebe hledáme. Přijď, ukážeme ti pracovní místo, představíme ti tvé budoucí kolegy, ochutnáš naši firemní kávu a … ostatní už bude na tobě.

AUTOELEKTRIKÁŘ / DIAGNOSTIK – PRAHA

Už dávno nestačí jen kladivo, aby auto jelo. Pokud rozumíš diagnostice a baví tě vozy značky Škoda, jsi to právě ty, na koho čekáme. Zavolejte nebo rovnou přijeď k nám na pobočku Praha, ukážeme ti tvé pracoviště.

AUTOMECHANIK – PRAHA A NÁCHOD

Rozumíš mechanickým opravám aut a baví tě vozy značky Škoda? Ukaž nám své zkušenosti a my ti dáme jeden hever :). Stačí si jen vybrat jednu z naši poboček a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

AUTOMECHANIK / KAROSÁŘ – NÁCHOD

Rozumíš mechanickým opravám aut a baví tě vozy značky Škoda? Ukaž nám své zkušenosti a my ti dáme jedno fajn místo. Stačí zavolat Martinovi, domluvit si  s ním schůzku a přijet na pobočku.

AUTOLAKÝRNÍK / PŘÍPRAVÁŘ – NÁCHOD

Jsi kouzelníkem svého oboru? Pokud ano, přidej se k nám. Stačí si jen domluvit schůzku s vedoucím servisu.