KARIÉRA

Jsme společnost AUTO BRANKA a na českém trhu působíme již od roku 1993. Patříme mezi lídry v prodeji vozů značky ŠKODA v České republice. Již od založení je naším hlavním cílem nejen spokojený zákazník, ale také spokojenost celého týmu spolupracovníků. Máme rádi pozitivně smýšlející kolegy, kteří se nebojí pracovat samostatně i týmově.

Pokud máte chuť u nás pracovat a chcete se stát součástí našeho týmu, podívejte se níže, jaké nabízíme pracovní pozice. Pokud jste nenašli pozici, která Vám vyhovuje, nebo hledáte jiný způsob spolupráce, napište nám na info@autobranka.cz.

PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ

Baví tě auta a máš široký rozhled a znalost automobilů? Rád/a komunikuješ s lidmi? Pokud jste sis řekl/a 3x ano, stavte se u nás na pobočce v Mělníku, Kačka s Alešem s tebou rádi dají řeč a ještě ti ukážou tvoje pracovní místo.

SERVISNÍ PORADCE KIA

Jsi komunikativní a přistupuješ k práci zodpovědně? Baví tě značka KIA? Pokud sis řekl/a třikrát ano, stačí zavolat nebo rovnou přijet k nám na pobočku Mělník, Petr rád s tebou dá řeč a ukáže ti tvé místo.

MECHANIK / DIAGNOSTIK

Kladivo, šroubovák, hever, … to opravdu nestačí k tomu, aby auto opět jelo. Pokud rozumíš diagnostice a baví tě vozy značky ŠKODA, jsi to právě ty, na koho čekáme. Zavolejte nebo rovnou přijeď k nám na pobočku Mělník, ukážeme ti tvé pracoviště.

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ ŠKODA

Chceš pracovat v čistém, novém, nejmodernějším prostředí? Máš rád/a auta a baví tě komunikace s lidmi? Pokud ano, stačí napsat nebo rovnou zavolat a domluvit si schůzku.

AUTOELEKTRIKÁŘ / DIAGNOSTIK

Už dávno nestačí jen kladivo, aby auto jelo. Pokud rozumíš diagnostice a baví tě vozy značky ŠKODA, jsi to právě ty, na koho čekáme. Zavolejte nebo rovnou přijeď k nám na pobočku Praha, ukážeme ti tvé pracoviště.

AUTOKLEMPÍŘ / MECHANIK

Klempíř bez lakýrníka je jako auto bez volantu. Souhlasíš? Pokud ano a jsi kouzelníkem svého oboru, přidej se k nám.  Pak stačí si domluvit schůzku s Petrem, vedoucím servisu.

AUTOLAKÝRNÍK / PŘÍPRAVÁŘ

Lakýrník bez klempíře je jako auto bez volantu. Souhlasíš? Pokud ano a jsi kouzelníkem svého oboru jako klempíř, přidej se k nám. Stačí si jen vybrat ze dvou našich poboček (Mělník či Náchod) a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

AUTOMECHANIK

Rozumíš mechanickým opravám aut a baví tě vozy značky ŠKODA? Ukaž nám své zkušenosti a my ti dáme jeden hever :). Stačí si jen vybrat jednu z naši poboček a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

PRACOVNÍK PŘÍPRAVY VOZŮ

Máš rád čistou práci? Pak jsi to ty, koho hledáme. Do naší pobočky v Praze sháníme kolegu, který se bude starat nejen o vozy našich klientů. Přijď se podívat k nám a seznámíme tě s Jardou.