KARIÉRA

Jsme společnost AUTO BRANKA a na českém trhu působíme již od roku 1993. Patříme mezi lídry v prodeji vozů značky ŠKODA v České republice. Již od založení je naším hlavním cílem nejen spokojený zákazník, ale také spokojenost celého týmu spolupracovníků. Máme rádi pozitivně smýšlející kolegy, kteří se nebojí pracovat samostatně i týmově.

Pokud máte chuť u nás pracovat a chcete se stát součástí našeho týmu, podívejte se níže, jaké nabízíme pracovní pozice. Pokud jste nenašli pozici, která Vám vyhovuje, nebo hledáte jiný způsob spolupráce, napište nám na info@autobranka.cz.

ASISTENT/KA OJETÝCH VOZŮ

Baví tě auta a chceš pestrou nikdy nenudící se práci jako jsou různé značky vozů, faktury, komunikace s našimi klienty, tak nám zavolej nebo přijeď na kávu, ukážeme ti pracovní místo a představíme ti tvé budoucí kolegy Michala a Matěje.

PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ

Baví tě auta a máš široký rozhled a znalost automobilů? Rád/a komunikuješ s lidmi? Pokud jste sis řekl/a 3x ano, stavte se u nás na pobočce v Mělníku, Kačka s Alešem s tebou rádi dají řeč a ještě ti ukážou tvoje pracovní místo.

AUTOMECHANIK

Rozumíš mechanickým opravám aut a baví tě vozy značky ŠKODA? Ukaž nám své zkušenosti a my ti dáme jeden hever :). Stačí si jen vybrat jednu z naši poboček a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

MECHANIK / DIAGNOSTIK

Kladivo, šroubovák, hever, … to opravdu nestačí k tomu, aby auto opět jelo. Pokud rozumíš diagnostice a baví tě vozy značky ŠKODA, jsi to právě ty, na koho čekáme. Zavolejte nebo rovnou přijeď k nám na pobočku Mělník, ukážeme ti tvé pracoviště.

AUTOELEKTRIKÁŘ / DIAGNOSTIK

Už dávno nestačí jen kladivo, aby auto jelo. Pokud rozumíš diagnostice a baví tě vozy značky ŠKODA, jsi to právě ty, na koho čekáme. Zavolejte nebo rovnou přijeď k nám na pobočku Praha, ukážeme ti tvé pracoviště.