KARIÉRA

Jsme společnost AUTO BRANKA a na českém trhu působíme již od roku 1993. Patříme mezi lídry v prodeji vozů značky ŠKODA v České republice. Již od založení je naším hlavním cílem nejen spokojený zákazník, ale také spokojenost celého týmu spolupracovníků. Máme rádi pozitivně smýšlející kolegy, kteří se nebojí pracovat samostatně i týmově.

Pokud máte chuť u nás pracovat a chcete se stát součástí našeho týmu, podívejte se níže, jaké nabízíme pracovní pozice. Pokud jste nenašli pozici, která Vám vyhovuje, nebo hledáte jiný způsob spolupráce, napište nám na info@autobranka.cz.

AUTOKLEMPÍŘ – MĚLNÍK

Klempíř bez lakýrníka je jako auto bez volantu. Souhlasíš? Pokud ano a jsi kouzelníkem svého oboru, přidej se k nám.  Pak stačí si domluvit schůzku s Petrem, vedoucím servisu.

PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ / SKLADNÍK – PRAHA

Orientuješ se v náhradních dílech ŠKODA? Chceš pracovat skoro v čistém a moderním prostředí? Tak zavolej nebo rovnou přijď k nám na pobočku Praha, rádi s tebou dáme řeč a ukážeme ti tvoje místo a kolegy.

SERVISNÍ PORADCE ŠKODA – PRAHA

Jsi komunikativní a přistupuješ k práci zodpovědně? Baví tě značka ŠKODA? Pokud sis řekl třikrát ano, stačí zavolat nebo rovnou přijet k nám na pobočku Praha, Mirek rád s tebou dá řeč a ukáže ti tvé místo.

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ ŠKODA – MĚLNÍK

Chceš pracovat v čistém, novém, nejmodernějším prostředí? Máš rád/a auta a baví tě komunikace s lidmi? Pokud ano, stačí napsat nebo rovnou zavolat a domluvit si schůzku.

AUTOMECHANIK – PRAHA, MĚLNÍK A NÁCHOD

Rozumíš mechanickým opravám aut a baví tě vozy značky ŠKODA? Ukaž nám své zkušenosti a my ti dáme jeden hever :). Stačí si jen vybrat jednu z naši poboček a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

MECHANIK / DIAGNOSTIK – MĚLNÍK

Kladivo, šroubovák, hever, … to opravdu nestačí k tomu, aby auto opět jelo. Pokud rozumíš diagnostice a baví tě vozy značky ŠKODA, jsi to právě ty, na koho čekáme. Zavolejte nebo rovnou přijeď k nám na pobočku Mělník, ukážeme ti tvé pracoviště.

AUTOELEKTRIKÁŘ / DIAGNOSTIK – PRAHA

Už dávno nestačí jen kladivo, aby auto jelo. Pokud rozumíš diagnostice a baví tě vozy značky ŠKODA, jsi to právě ty, na koho čekáme. Zavolejte nebo rovnou přijeď k nám na pobočku Praha, ukážeme ti tvé pracoviště.