KARIÉRA

Jsme společnost AUTO BRANKA a na českém trhu působíme již od roku 1993. Patříme mezi lídry v prodeji vozů značky ŠKODA v České republice. Již od založení je naším hlavním cílem nejen spokojený zákazník, ale také spokojenost celého týmu spolupracovníků. Máme rádi pozitivně smýšlející kolegy, kteří se nebojí pracovat samostatně i týmově.

Pokud máte chuť u nás pracovat a chcete se stát součástí našeho týmu, podívejte se níže, jaké nabízíme pracovní pozice. Pokud jste nenašli pozici, která Vám vyhovuje, nebo hledáte jiný způsob spolupráce, napište nám na info@autobranka.cz.

VEDOUCÍ PRODEJE NOVÝCH VOZŮ ŠKODA

Chceš řídit nejen vůz ŠKODA, ale také tým prodejců? Máš tah na branku a chceš pracovat v čistém, novém, nejmodernějším prostředí? Pokud sis řekl/a samé ano, stačí napsat nebo rovnou zavolat a domluvit si schůzku.

SERVISNÍ PORADCE KIA

Jsi komunikativní a přistupuješ k práci zodpovědně? Baví tě značka KIA? Pokud sis řekl třikrát ano, stačí zavolat nebo rovnou přijet k nám na pobočku Mělník, Petr rád s tebou dá řeč a ukáže ti tvé místo.

PRODEJCE OJETÝCH VOZŮ

Baví vás auta a máte široký rozhled a znalost automobilů? Rádi komunikujete s lidmi? Pokud jste si řekl/a 3x ano, stavte se u nás na pobočce v Praze, Michal s vámi rád dá řeč a ještě vám ukáže vaše pracovní místo.

AUTOELEKTRIKÁŘ / DIAGNOSTIK

Už dávno nestačí jen kladivo, aby auto jelo. Pokud rozumíš diagnostice a baví tě vozy značky ŠKODA, jsi to právě ty, na koho čekáme. Zavolejte nebo rovnou přijeď k nám na pobočku Praha, ukážeme ti tvé pracoviště.

AUTOKLEMPÍŘ / MECHANIK

Klempíř bez lakýrníka je jako auto bez volantu. Souhlasíš? Pokud ano a jsi kouzelníkem svého oboru, přidej se k nám.  Stačí si jen vybrat ze dvou našich poboček (Mělník či Náchod) a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

AUTOLAKÝRNÍK / PŘÍPRAVÁŘ

Lakýrník bez klempíře je jako auto bez volantu. Souhlasíš? Pokud ano a jsi kouzelníkem svého oboru jako klempíř, přidej se k nám. Stačí si jen vybrat ze dvou našich poboček (Mělník či Náchod) a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

AUTOMECHANIK

Rozumíš mechanickým opravám aut a baví tě vozy značky ŠKODA? Ukaž nám své zkušenosti a my ti dáme jeden hever :). Stačí si jen vybrat jednu z naši poboček a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

PRACOVNÍK PŘÍPRAVY VOZŮ

Máš rád čistou práci? Pak jsi to ty, koho hledáme. Do naší pobočky v Praze sháníme kolegu, který se bude starat nejen o vozy našich klientů. Přijď se podívat k nám a seznámíme tě s Jardou.

UKLÍZEČ/KA

Nehledáme přímo Viktora (Jean Reno), ale čisto chceme mít. Pro naši pobočku Praha hledáme spolehlivou osobu, která bude mít na starosti úklid našeho autosalonu a kanceláří. Přijď se k nám podívat, ať víš, do čeho jdeš :)