KARIÉRA

Jsme společnost AUTO BRANKA a na českém trhu působíme již od roku 1993. Patříme mezi lídry v prodeji vozů značky ŠKODA v České republice. Již od založení je naším hlavním cílem nejen spokojený zákazník, ale také spokojenost celého týmu spolupracovníků. Máme rádi pozitivně smýšlející kolegy, kteří se nebojí pracovat samostatně i týmově.

Pokud máte chuť u nás pracovat a chcete se stát součástí našeho týmu, podívejte se níže, jaké nabízíme pracovní pozice. Pokud jste nenašli pozici, která Vám vyhovuje, nebo hledáte jiný způsob spolupráce, napište nám na info@autobranka.cz.

Pokud tě baví automobily, máš rád/a značku ŠKODA a máš obchodního ducha, tak hledáme právě tebe. Stačí zavolat Tereze 607 143 784 nebo se rovnou zastav na naši pobočce AUTO BRANKA Náchod.

Nehledáme přímo Viktora (Jean Reno), ale čisto chceme mít. Pro naši pobočku Praha hledáme spolehlivou osobu, která bude mít na starosti úklid našeho autosalonu a kanceláří. Přijďte se k nám podívat, ať víte, do čeho jdete 🙂

Baví vás auta a máte široký rozhled a znalost automobilů? Rádi komunikujete s lidmi? Pokud jste si řekl/a 3x ano, stavte se u nás na pobočce v Praze, Michal s vámi rád dá řeč a ještě vám ukáže vaše pracovní místo.

Rozumíte mechanickým opravám aut a baví vás vozy značky ŠKODA? Ukažte nám své zkušenosti a my vám dáme jeden hever :). Stačí si jen vybrat jednu z naši poboček a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

Už dávno nestačí jen kladivo, aby auto jelo. Pokud rozumíte diagnostice a baví vás vozy značky ŠKODA, jste to právě vy, na koho čekáme. Zavolejte nebo rovnou přijeďte k nám na pobočku Praha, ukážeme vám vaše pracoviště.

Klempíř bez lakýrníka je jako auto bez volantu. Souhlasíte? Pokud ano a jste kouzelníkem svého oboru, přidejte se k nám.  Stačí si jen vybrat ze dvou našich poboček (Mělník či Náchod) a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

Lakýrník bez klempíře je jako auto bez volantu. Souhlasíte? Pokud ano a jste kouzelníkem svého oboru jako klempíř, přidejte se k nám. Stačí si jen vybrat ze dvou našich poboček (Mělník či Náchod) a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

Máte rádi čistou práci? Pak jste to vy, koho hledáme. Do naší pobočky v Praze sháníme kolegu, který se bude starat nejen o vozy našich klientů. Přijďte se podívat k nám a seznámíme vás s Jardou.