KARIÉRA

Jsme společnost AUTO BRANKA a na českém trhu působíme již od roku 1993. Patříme mezi lídry v prodeji vozů značky ŠKODA v České republice. Již od založení je naším hlavním cílem nejen spokojený zákazník, ale také spokojenost celého týmu spolupracovníků. Máme rádi pozitivně smýšlející kolegy, kteří se nebojí pracovat samostatně i týmově.

Pokud máte chuť u nás pracovat a chcete se stát součástí našeho týmu, podívejte se níže, jaké nabízíme pracovní pozice. Pokud jste nenašli pozici, která Vám vyhovuje, nebo hledáte jiný způsob spolupráce, napište nám na info@autobranka.cz.

AUTOLAKÝRNÍK / PŘÍPRAVÁŘ – NÁCHOD

Jsi kouzelníkem svého oboru? Pokud ano, přidej se k nám. Stačí si jen domluvit schůzku s vedoucím servisu.

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ ŠKODA – NÁCHOD

Chceš pracovat v čistém, novém, nejmodernějším prostředí? Máš rád/a auta a baví tě komunikace s lidmi? Pokud ano, stačí napsat nebo rovnou zavolat a domluvit si schůzku.

SERVISNÍ PORADCE ŠKODA – PRAHA A NÁCHOD

Jsi komunikativní a přistupuješ k práci zodpovědně? Baví tě značka ŠKODA? Pokud sis řekl třikrát ano, stačí zavolat nebo rovnou přijet k nám na pobočku Praha nebo Náchod, rádi ti ukážeme tvé místo.

AUTOMECHANIK – PRAHA A NÁCHOD

Rozumíš mechanickým opravám aut a baví tě vozy značky ŠKODA? Ukaž nám své zkušenosti a my ti dáme jeden hever :). Stačí si jen vybrat jednu z naši poboček a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

MECHANIK / DIAGNOSTIK – MĚLNÍK

Kladivo, šroubovák, hever, … to opravdu nestačí k tomu, aby auto opět jelo. Pokud rozumíš diagnostice a baví tě vozy značky ŠKODA, jsi to právě ty, na koho čekáme. Zavolejte nebo rovnou přijeď k nám na pobočku Mělník, ukážeme ti tvé pracoviště.

AUTOELEKTRIKÁŘ / DIAGNOSTIK – PRAHA

Už dávno nestačí jen kladivo, aby auto jelo. Pokud rozumíš diagnostice a baví tě vozy značky ŠKODA, jsi to právě ty, na koho čekáme. Zavolejte nebo rovnou přijeď k nám na pobočku Praha, ukážeme ti tvé pracoviště.