Vážení klienti,
společnost AUTO-BRANKA, spol. s r.o. působí na českém trhu již od roku 1993 a patří mezi lídry v prodeji vozů značky Škoda v České republice. Již od založení je hlavním cílem společnosti spokojený zákazník. Vývoj je proto stále provázen rozšiřováním a zkvalitňováním nabízených služeb. Spokojenost zákazníků s nabízenými službami byla vždy a do budoucna bude hlavním hnacím motorem společnosti.

Od svého založení v roce 1993 se naše společnost zabývá prodejem nových a ojetých vozů, financováním vozů Škoda a kompletními servisními službami značky Škoda. Svoji činnost jsme zahájili v Náchodě, kde nyní vlastníme rozsáhlý komplex včetně STK. Od roku 2004 provozujeme autosalon v Praze 9 na Proseku, který se stal z důvodu jeho strategické polohy naší centrálou pro ostatní provozovny. V průběhu roku 2008 jsme svoje aktivity rozšířili o nově otevřenou provozovnu v Mělníku a 30. 6. 2023 jsme prodej a servis ukončili. V roce 2009 jsme se stali dealerem korejských vozů KIA, které jsme začali prodávat ve všech našich provozovnách a v roce 2018 jsme tento prodej ukončili, nicméně dále jsme pokračovali jako autorizovaný servis, který jsme ukončili 31. 12. 2022.

Naše společnosti zajišťuje kompletní služby pro naše zákazníky, kterými jsou prodej vozů, ale i záruční a pozáruční servis Škoda,  prodej náhradních dílů či zajištění oprav havarovaných vozidel. V našich autosalonech naleznete širokou paletu modelů vozů Škoda, které si můžete prohlédnout na našich pobočkách Praha a Náchod. V naší činnosti jsme získali rozsáhlé zkušenosti a patříme mezi nejvýznamnější společnosti v tomto oboru. Zaměstnanci tvoří profesionálně vyškolený tým prodejců nových vozů, techniků a mechaniků, jejich školení probíhá přímo ve školících střediscích Škoda Auto a.s. , kde je certifikováno.

Jako smluvní partneři Škoda Auto a.s., . jsme držiteli normy ISO 9001. Společnost AUTO-BRANKA, spol. s r.o. ve všech svých provozovnách klade velký důraz na ohleduplnost k životnímu prostředí. Úspěšně absolvovala audit, který řeší hospodaření s odpadovými materiály – ZELENOU PEČEŤ.

Ing. Štěpán Vydra
ředitel společnosti

Autosalony dle designu Škoda Auto a.s.

2015 Škoda Praha

2016 Škoda Náchod

Čekací zóna

autobranka nachod1
autosalon-nachod-10

Wifi připojení

Elektrická zásuvka

Denní tisk

Káva, čaj, voda

MIMOSOUDNÍ ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

od 1.2.2016

Spory mezi spotřebitelem a společností týkající se prodeje nových a ojetých vozů, náhradních originálních dílů či poskytování služeb společností lze také řešit mimosoudní cestou prostřednictvím České obchodní inspekce. Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se řídí zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele.