Vážení klienti,
společnost AUTO-BRANKA, spol. s r.o. působí na českém trhu již od roku 1993 a patří mezi lídry v prodeji vozů značky ŠKODA v České republice. Již od založení je hlavním cílem společnosti spokojený zákazník. Vývoj je proto stále provázen rozšiřováním a zkvalitňováním nabízených služeb. Spokojenost zákazníků s nabízenými službami byla vždy a do budoucna bude hlavním hnacím motorem společnosti.

Od svého založení v roce 1993 se naše společnost zabývá prodejem nových a ojetých vozů, financováním vozů ŠKODA a kompletními servisními službami značky ŠKODA a KIA. Svoji činnost jsme zahájili v Náchodě, kde nyní vlastníme rozsáhlý komplex včetně STK. Od roku 2004 provozujeme autosalon v Praze 9 na Proseku, který se stal z důvodu jeho strategické polohy naší centrálou pro ostatní provozovny. V průběhu roku 2008 jsme svoje aktivity rozšířili o nově otevřenou provozovnu v Mělníku. V roce 2009 jsme se stali dealerem korejských vozů KIA, které jsme začali prodávat ve všech našich provozovnách v roce 2018 jsme tento prodej ukončili.

Naše společnosti zajišťuje kompletní služby pro naše zákazníky, kterými jsou prodej vozů, ale i záruční a pozáruční servis ŠKODA a KIA, prodej náhradních dílů či zajištění oprav havarovaných vozidel. V našich autosalonech naleznete širokou paletu modelů vozů ŠKODA, které si můžete prohlédnout na našich pobočkách Praha, Mělník a Náchod. V naší činnosti jsme získali rozsáhlé zkušenosti a patříme mezi nejvýznamnější společnosti v tomto oboru. Zaměstnanci tvoří profesionálně vyškolený tým prodejců nových vozů, techniků a mechaniků, jejich školení probíhá přímo ve školících střediscích ŠKODA AUTO a.s. a KIA Motors Czech, s.r.o., kde je certifikováno.

Jako smluvní partneři ŠKODA AUTO a.s., a KIA Motors Czech, s.r.o. jsme držiteli normy ISO 9001. Společnost AUTO-BRANKA, spol. s r.o. ve všech svých provozovnách klade velký důraz na ohleduplnost k životnímu prostředí. Úspěšně absolvovala audit, který řeší hospodaření s odpadovými materiály – ZELENOU PEČEŤ.

Ing. Štěpán Vydra
ředitel společnosti

AUTOSALONY DLE DESIGNU ŠKODA AUTO a.s. a KIA Motors Czech, s.r.o.

2008 KIA Mělník

2014 ŠKODA Mělník

2015 ŠKODA Praha

2016 ŠKODA Náchod

ČEKACÍ ZÓNA

auto-branka-nachod-salon-2-450x200
autobranka nachod1
autosalon-nachod-10

WIFI PŘIPOJENÍ

ELEKTRICKÁ ZÁSUVKA

DENNÍ TISK

KÁVA, ČAJ, VODA

MIMOSOUDNÍ ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

od 1.2.2016

Spory mezi spotřebitelem a společností týkající se prodeje nových a ojetých vozů, náhradních originálních dílů či poskytování služeb společností lze také řešit mimosoudní cestou prostřednictvím České obchodní inspekce. Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se řídí zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele.