Automechanik

Do našeho týmu pro pobočku Náchod hledáme kolegu/kolegyni na pozici automechanik.

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: Náchod
Termín nástupu: zítra?

Lukáš Amrich

vedoucí servisních služeb
Náplň práce
  • opravy, které si umíš představit, převážně vozidel značky Škoda
  • servisní prohlídky v rámci pravidelné údržby
  • diagnostika vozidel – hledání závad
Nabízíme
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • spravedlivý bonusový systém odměn
  • zázemí silné, prosperující české společnosti
  • systémový rozvoj a podpora v osobním vzdělávání
  • přátelský a týmový kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • Vánoční setkání zaměstnanců
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • další firemní benefity (slevy na materiál a práci, možnost využití vlastního rekreačního zařízení, stravování v místě výkonu práce)
  • nástup možný ihned nebo dle dohody, HPP
Očekáváme
  • vyučen v oboru automechanik, autotronik, autoelektrikář, hledáme prostě někoho, kdo umí opravovat auta
  • ŘP sk. B
  • férový přístup k práci
  • zodpovědné zacházení se svěřenými hodnotami
  • chuť pracovat a učit se v rámci práce i novým věcem
  • pečlivost, zodpovědnost, loajalita

Máte o pozici zájem? Kontaktujte nás e-mailem na markova@autobranka.cz nebo na telefonním čísle +420 775 900 344