OJETÉ VOZY NA SKLADĚ

1. VOZY MLADŠÍ 18 MĚSÍCŮ

Pokud hledáte vůz takřka na úrovni nového, jen do něj nechcete tolik investovat, nebo má být nákup u partnera Škoda Plus vstupem do světa automobilů – pak máme právě pro Vás výbornou nabídku těchto mladých vozů: Jsou jako nové, jen levnější.Rozsah a platnost zjistíte u partnera Škoda Plus.

2. NAJETO DO 30 000 KM

Takřka nový vůz nejen datem výroby, ale i počtem ujetých kilometrů. Můžete si být jisti, že vozy této kategorie jsou skutečně na začátku své životnosti a čeká Vás s nimi ještě velká porce kilometrů. Rozsah a platnost zjistíte u partnera Škoda Plus.

Aktuální nabídka ojetých vozů všech značek, které jsou ihned k odběru na všech pobočkách AUTO BRANKA Praha a Náchod.  Provádíme prodej, výkup, mobilní výkup a komisní prodej ojetých vozů.

Co znamená označení vozu Škoda Plus Roční vozy?

3. ČTYŘLETÁ ZÁRUKA Škoda Auto

Zásadní rozdíl mezi novým a ojetým vozem je v záruce – většinou již záruka výrobce na ojetý vůz není nebo z ní zbývá jen několik měsíců. Ne však u vozů z programu Škoda Plus! Všechny Škoda Plus Roční vozy mají 4 nebo 5 letou tovární záruku od Škoda Auto platnou od data uvedení do provozu – Vaše jistota je tedy dokonalá. Rozsah a platnost zjistíte u partnera Škoda Plus.

4. ZÁRUKA VÝMĚNY VOZU 

Pokud by se náhodou stalo, že Vám vybraný vůz z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, můžete jej u partnera Škoda Plus během jednoho dne vyměnit za jiný z jeho stávající nabídky. Rozsah a platnost zjistíte u partnera Škoda Plus.