TO JSME MY

AUTO BRANKA Náchod opět slaví úspěch.
16. prosinec 2020 / prestižní cena pro celý servisní tým

AB Nachod _3misto_servis_2020

AUTO BRANKA Náchod se opět umístila na krásném 3. místě v celoroční soutěži autorizovaných servisních partnerů ŠKODA AUTO. V naší oblasti (Královéhradecký a Pardubický kraj) soutěžilo celkem 21 servisů. Soutěž je zaměřená na plnění cílů servisních procesů, prodejů a spokojenost našich zákazníků v roce 2020.

Již několikátý rok se umisťujeme na „bedně vítězů“ což znamená, že stále potvrzujeme vysokou odbornou schopnost našeho servisního týmu, naši snahu o to, aby na Vašich vozech pracovali vždy jen zkušení a kvalifikovaní technici, kteří jim věnují maximální možnou péči. Jsme právem hrdi na naše kolegy ze servisního týmu Náchod a být v TOP 5 na skvělém 3. místě v Královéhradeckém a Pardubickém kraji je známkou toho, že děláme svou práci opravdu dobře.

AUTO BRANKA Praha s novým kolegou.
2. března 2020 / změna v oddělení ND

vaclav-turek-branka-web

Václav Turek se do týmu prodejců Originálních náhradních dílů a příslušenství ŠKODA přidal v okamžiku, kdy Jiří Potůček se rozhodl jako mladý muž okusit i jiné pracovní příležitosti. Autodíly Václava provázejí celý jeho život a my jsme rádi, že se rozhodl pracovat právě u nás. Jeho zkušenosti hlavně ocení jeho kolegové z oddělení ND a naši zákazníci.
A co o sobě Václav  prozradil ? Rád jezdím na chatu, starám se o zahradu, cyklistika a moje rodina. 

Jirkovi Potůčkovi přejeme mnoho úspěchů nejen v další etapě jeho pracovního, ale také osobního života.

AUTO BRANKA Náchod vítá cestovatele.
2. března 2020 / ve světě je fajn, ale doma je doma

dusan-rudis-branka-web

Dušan Rudiš se k nám vrátil a stal se staronovým kolegou a parťákem Terce a Adélce. Jako prodejce nových vozů ŠKODA vystřídal svého nástupce Michala a my jen můžeme říci, Dušane jsme rádi, že víš … doma je doma.

Michalu Hornychovi přejeme mnoho úspěchů nejen v další etapě jeho pracovního, ale také osobního života.

AUTO BRANKA Mělník slaví úspěch.
21. leden 2020 / BEST SERVICE 2019

Logo2019bestservicesweb1

Náš servis AUTO BRANKA KIA Mělník patří k nejlepším servisům KIA v servisní síti z hlediska poskytovaných služeb zákazníkům. Celkem bylo oceněno 14 dealerských servisů z celé České republiky a my jsme právem hrdi, že patříme k těm nejlepším.
„Best Service“ je označení nejlepších dealerů, kteří v rámci poprodejních služeb zákazníkům pravidelně přináší služby v té nejvyšší možné kvalitě a vynikají v pro zákaznickém přístupu. Více o tomto ocenění naleznete ZDE.

AUTO BRANKA Praha posiluje tým automechaniků.
20. leden 2020 / teď Enduro a v budoucnu Ralley Dakar?

milos_mrihlad_autobranka

Miloš Mřihlad  se do našeho týmu automechaniků přidal již v prosinci 2019 a už nyní víme, že jsme udělali dobře. Musíme uznat, že zkušenosti, které nasbíral v Německu u konkurenční značky BMW jsou pro nás cenné a jsme rádi, že se rozhodl být součástí naší společnosti. Milošovým úkolem není jen péče o svěřený hever, ale především, kompletní mechanické práce na vozidlech našich zákazníků, což bude hračka.
Miloš je dalším jezdcem a milovníkem motorek v naší spolčenosti, což znamená, že bychom mohli konečně uspořádat nějaké ty motorkářské závody. No nechme se překvapit, třeba o vyjde. Abychom nezapomněli, Miloš je jezdcem Enduro s KTM EXC 300 a když nejezdí a neopravuje auta, tak se zajímá o IT a rád programuje.

AUTO BRANKA Mělník opět slaví úspěch.
6. prosinec 2019 / prestižní cena pro celý servisní tým

3.misto_servis_roku_2019_melnikfcb

Náš druhý servis AUTO BRANKA Mělník se také umístil na krásném 3. místě v celoroční soutěži autorizovaných servisních partnerů ŠKODA AUTO. Soutěže se zúčastnilo 220 servisů v deseti oblastech České Republiky, v naší oblasti 3, což je část Prahy a Středočeského kraje, kde soutěžilo přes 20 servisů. Soutěž je zaměřená na plnění cílů servisních procesů, prodejů, a spokojenost našich zákazníků v roce 2019.
Výsledek soutěže potvrdil vysoké odborné schopnosti našeho servisního týmu, naši snahu o to, aby na Vašich vozech pracovali vždy jen zkušení a kvalifikovaní technici, kteří jim věnují maximální možnou péči. Jsme právem hrdi na naše kolegy ze servisního týmu Mělník a být v TOP 5 na skvělém 3. místě je známkou toho, že děláme svou práci opravdu dobře. 

AUTO BRANKA Náchod opět slaví úspěch.
29. listopad 2019 / prestižní cena pro celý servisní tým

servis_3_misto_2019_nachod

Náš servis AUTO BRANKA Náchod se umístil na krásném 3. místě v celoroční soutěži autorizovaných servisních partnerů ŠKODA AUTO. Soutěže se zúčastnilo 220 servisů v deseti oblastech České Republiky, v naší oblasti (Královéhradecký a Pardubický kraj) soutěžilo 21 servisů. Soutěž je zaměřená na plnění cílů servisních procesů, prodejů, a spokojenost našich zákazníků v roce 2019.
Výsledek soutěže potvrdil vysoké odborné schopnosti našeho servisního týmu, naši snahu o to, aby na Vašich vozech pracovali vždy jen zkušení a kvalifikovaní technici, kteří jim věnují maximální možnou péči. Jsme právem hrdi na naše kolegy ze servisního týmu Náchod a být v TOP 5 na skvělém 3. místě v Královéhradeckém a Pardubickém kraji je známkou toho, že děláme svou práci opravdu dobře.

AUTO BRANKA Náchod … máme nového kolegu.
19. září 2019 / Tereza našla Michala

michal-hornych-web

Michal Hornych se přidal do prodejního týmu k Tereze a Adéle na pozici prodejce nových vozů ŠKODA v pravý čas, neboť nahradil našeho kolegu Dušana, který odešel na konci srpna okusit jinou pracovní příležitost. A jelikož Michal získal zkušenosti v KB, tak bude mít mimo jiné na starosti i financování nových vozů pro operativní leasing a úvěr na vozy ŠKODA. Snad každou nabídku dobře spočítá … no, raději mu dáme k dispozici kalkulačku. 
A co vlastně o Michalovi víme? Tak třeba to, že rád sportuje (basketbal, fotbal, korfbal), cestuje a je milý a přátelský. Abychom nezapomněli, na pohovoru nám slíbil, že se rád zhostí i role svačináře neboť Michalova přítelkyně peče skvělé, lahodné, … prostě výborné dorty a dezerty. 

AUTO BRANKA Náchod posiluje servisní tým.
2. září 2019 / týmový a sympatický vlajkonoš Jakub

jakub-exner-web

Jakub Exner se přidal do našeho servisního týmu ve stejný den jako děti, které šly po prázdninách do školy, takže odpočatý je až do vánoc. Zkušenosti s řízením auta prý nějaké má, jednou si vyměnil kolo, tak snad jako servisní poradce bude dobrý. A abychom si byli opravdu jisti, že jsme vybrali dobře, tak jsme Jakuba vyzkoušeli na naší akci TESTOVACÍ JÍZDY KAMIQ, kde se ukázalo, že Jakub je … pracovitý, vtipný, sympatický, týmový muž a nebojí se výzev. Takže, zakázky třeste se.
O Jakubovi víme zatím to, že je pořadatelem závodů EXCALIBUR RACE, rád sportuje a se svojí sympatickou ženou Péťou se těší na prvního potomka. A co jiného popřát než, aby miminko bylo silné, zdravé a veselé jako jeho rodiče, a už teď se těšíme, jak oslavíme jeho příchod na svět.  

AUTO BRANKA Náchod a Dušan.
30. srpna 2019 / Dušan opouští naši auto rodinu

dusan-rudis-nachod-autobranka

Dušan Rudiš, jak podtitulek naznačuje, opouští naši auto rodinu neboť už od září 2019 se stane členem jiného týmu. V AUTO BRANKA Náchod pracoval 4 roky na pozici prodejce nových vozů a za tu dobu si nás opravdu získal. Ale jak už to bývá, mládí potřebuje okusit i jiné možnosti, a tak můžeme jen popřát … Dušane, ať se ti daří a díky, bylo to s tebou docela fajn.
Tak, a teď jen doufáme, že se Dušan za námi občas zastaví, třeba na kávu a bude nám vyprávět …. ale to už je jiný příběh.

AUTO BRANKA Mělník posiluje tým ŠKODA Plus.
1. srpna 2019 / extrémní sporty nejsou o síle

miroslav_cutych_autobranka_melnik _web

Miroslav Cutych nastoupil do týmu ŠKODA Plus jako zkušený matador, který bude mít na starosti nejen zvýšení prodeje ojetých vozů, ale také sledování novinek v automobilovém průmyslu, zlepšení věrnostního programu pro naše zákazníky a v neposlední řadě,  být sympatickým kolegou a parťákem  nejen pro Kačku. A jelikož jeho koníčky jsou zaměřené na preciznost, koordinaci a soustředěnost, tak už teď má vyhráno.
A co ve volném čase Mirek dělá? Trénuje box a crossfit pro A-Fitness v Roudnici n/L, jezdí závody dračích lodí za Pražský klub KVS, jezdí na horském kole, samozřejmě nesmějí chybět motorky a auta, baví ho všechny extrémní sporty a výlety všeho druhu. Tak snad nás Mirek někdy na nějaký ten výlet vezme sebou. 

AUTO BRANKA Mělník posiluje servisní tým.
1. srpna 2019 / asistentka s duší závodníka

denisa_koritakova_autobranka_melnik

Denisa Koriťáková se přidala do našeho servisního týmu AUTO BRANKA Mělník na pozici asistentka servisu a již od prvního okamžiku nás přesvědčila, že jsme udělali dobře. Nutno dodat, že Denisa se k nám přidala již ze zkušenostmi z předchozího zaměstnání, takže …. zakázky třeste se, Denisa vše ohlídá. 
A když jsme se Denisy zeptali, jaké jsou její hobby jakože koníčky prozradila nám, že je fanouškem automobilů, samozřejmě zn. ŠKODA, ráda sportuje, chodí do kina a nejvíce času věnuje své rodině.  

AUTO BRANKA Mělník posiluje tým mechaniků.
1. července 2019 / mechanikem od dětství

lukas-holakovsky-auto-branka-web

Lukáš Holakovský  se přidal do našeho servisního týmu AUTO BRANKA Mělník ve stejný den jako Nicola, tedy hned první prázdninový den. A jak podtitulek napovídá, Lukáš je posilou do týmu mechanikům. A ještě jedna shoda, jako Jarda Adámek z Náchoda, i Lukáš pracoval ve ŠKODA AUTO a.s. jako technik na lince, takže jsme si opět dobře vybrali.
A co o Jardovi víme? Třeba to, že krotí nejen rychlá auta, ale i ty šlapací, … auto-moto, motorsport, kolo a turistika.

AUTO BRANKA Praha posiluje servisní tým.
1. července 2019 / zakázky jsou v dobrých rukách

nicola-novotna-auto-branka web

Nicola Novotná se přidala do našeho servisního týmu AUTO BRANKA Praha hned první prázdninový den, na pozici asistentka servisu. A jelikož už zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu má, předtím pracovala jako import asistentka v AAA AUTO, je velmi vítanou posilou do našeho servisního týmu.
O Nicole jsme zjistili, že je velkou milovnicí cizích kuchyní (Thajsko, Bulharsko, Řecko, Itálie, …) a ráda, a velmi dobře vaří. Jak sama říká, kamkoliv jedu, zapíšu se na jeden den do kurzu vaření místní kuchyně a poté se ráda s přáteli a mou rodinou podělím o další kousek mého kulinářského umění. Tak alespoň víme, že když naši kuchaři budou mít dovolenou, Nicola za ně určitě ráda zaskočí.
A jaké má Nicola další záliby? sport (nohejbal, beach volejbal, plavání, …) cestování a fotografování.

AUTO BRANKA Náchod posiluje tým mechaniků.
2. května 2019 / další milovník motorek

jaroslav adamek web

Jaroslav Adámek  je nová posila do našeho týmu mechaniků. Jeho úkolem jsou kompletní mechanické práce s cílem opravit auto tak, aby jelo a péče o svěřený hever.  Než se, ale Jaroslav rozhodl přijmout naši nabídku, pracoval třináct let ve ŠKODA AUTO a.s.
A máme tu dalšího milovníka motorek …. , že bychom už teď mohli vyhlásit první ročník moto soutěže mezi pobočkami AUTO BRANKA? Tak uvidíme, třeba se nám to letos povede, jo a Jardo, až půjdeš na motorku, vezmi občas sebou do motorkářské stopy i kolegyni Adél, je totiž také velká milovnice motorek.

AUTO BRANKA Mělník přijala hned tři nové posily.
1. dubna 2019 / na pobočce jsou Jan, Tomáš a Ladislav

jan sindelka web

Jan Šindelka se přidal do našeho týmu Mělník po absolvování studia a povinné praxe autolakýrníka. A než jsme Honzu přijali, samozřejmě jsme ho podrobili našemu lakýrnickému testu a nutno říci, že ups … prodřel lak. Ale nebojte, lepenka to schovala „Srandáááá“, Honza vše zvládl na jedničku, a proto jsme rádi, že ho tu můžeme mít.  A co Honza o sobě zatím prozradil? jen to,  že v této fotbalové sezóně se svým týmem Sokol Tišice se drží na 3. místě. A ptáte se v jaké lize? No přeci …. Okresní přebor. Tak držme celému týmu palce, ať je to třeba v roce 2020 … první místo.

tomas marko web

Tomáš Marko je dalším členem lakýrnického týmu a než přišel k nám, pracoval na pozici autolakýrník u FORD CHAROUZ.  A jelikož Honza potřebuje fajn parťáka, tak bude mít Tomáš na starosti nejen Honzu, ale celou naši lakovnu. Snad Honzovi nebude brát svačiny. A když jsme se s Tomášem bavili, co je jeho hobby, jakože koníček, tak řekl pouze 3 slova: rodina, práce a motorky. Takže Tome, až půjdeš na motorku, buď prosím opatrný.

ladislav cepek fcb

Ladislav Čepek je třetím do party našeho lakýrnického týmu. Než ale přišel k nám, pracoval několik let v autoservisu AUTO JAROV na pozici přípravář. U nás na této pozici také bude pracovat, aby Honza a Tomáš mohli vždy čarovat. Prostě, lakýrník bez přípraváře je jako auto bez motoru. No a Ladislav o sobě prozradil jen to, že nejvíce času věnuje svému domu a zahradě.  Ladislave, přejeme dobrý boj s krtky.

AUTO BRANKA testovala novou ŠKODU SCALA.
1. až 11. dubna 2019 / nová technologie, design a mnoho prvků Simply Clever

scala predstavuje
scala predstavuje2
scala predstavuje3

Během měsíce dubna jsme se zúčastnili produktového školení s novým vozem ŠKODA SCALA a nutno říci, byla to opravdu nádhera. Nejenže jsme s kolegy testovali tuto desingově dynamickou a bezpečnou novou ŠKODU, ale také jsme se po dlouhé době sešli mimo pracoviště a mohli tak zažít večer plný vtipu, dobrého jídla a pití. Samozřejmě jsme pili s Mírou :).

A co jsme vše testovali ?
Lane Assist, Front Assist, Park Assist, Easy Start a …. no bylo toho hodně. Samozřejmě nesmíme zapomenout na novinky, jakými jsou např. Simple Clever v podobě nádobky na vodu do ostřikovačů (ocení převážně ženy), dekorační lišty, Infotainment a …. další můžete vidět na našem eventu SCALA, který se uskuteční 24. 4. 2019 na pobočce Mělník a Náchod. 

Už teď se nejen my na vás těšíme, ale také NOVÁ ŠKODA SCALA.

AUTO BRANKA Náchod posiluje tým mechaniků.
1. dubna 2019 / už nestačí jen kladivo, aby auto jelo

mechanik auto branka nachod web

Ivo Turek přišel ze společnosti DT Cars a do týmu našich mechaniků se připojil hned první aprílový den. A jak pracovní pozice napovídá, Ivo se bude starat o vozy jenž mají nějaký ten problém. No a my pevně věříme, že jako doktor aut bude nejen velmi dobrý mechanikem :), ale také parťákem pro naše kolegy.  

AUTO BRANKA Náchod a jejich další lakýrník.
11. března 2019 / pro lesk vozu prý Martin udělá vše

auto branka martin modransky web

Martin Modřanský se přidal do našeho týmu Náchod po absolvování studia a povinné praxe autolakýrníka u Autolakovna Petr Hlavatý Hradec Králové a Dítě logistic Náchod.
A o Martinovi víme, že v březnu 2018 absolvoval celostátní soutěž v oboru autolakýrník, Auto-opravář junior a ve volném čase se věnuje …. zase autům a PC. 

AUTO BRANKA Náchod posiluje servisní tým.
1. února 2019 / Matyáš s Pavlem mají parťáka

zdenek-behounek-autobranka-nachod

Zdeněk Běhounek přijel až z daleké ciziny, kde pracoval jako řidič u společnosti BUS ÉIREANN. A jelikož nemohl odolat naší velmi zajímavé nabídce, o které slyšel až v Irsku, rozhodl se tedy, že se vrátí do kraje, který tolik miluje. Ale než se Zdeněk vydal do světa, pracoval jako specialista oprav po nehodách a podnikal v autodopravě.
A co Zdeňka nejvíce baví? Motorky a cestování. Tak pevně věříme, že s námi bude cestovat po akcí, s našimi zákazníky či s námi na výlety, a Irsko … nechá chvilku odpočinout.

AUTO BRANKA Náchod s Janou slaví 25 let.
17. ledna 2019 / když práce je tvým koníčkem

roman_bares_autobranka_nachod_WEB

Psal se datum 1. 1. 1994 a Jana Šelleiová nastupuje do AUTO BRANKA Náchod. V té době Jana ještě netuší, že se její práce stane nejen koníčkem, ale druhou rodinou. Možná je to ten důvod, proč je s námi tak dlouhoooo. V současné době Jana pracuje na pozici jako hlavní účetní a má na starosti office management.
A co se událo v témž roce? třeba automobilka ŠKODA AUTO přichází s novým modelem ŠKODA FELICIA,  největším hitem na nějaký ten týden se stává píseň Amerika od skupiny Lucie  a AUTO BRANKA Náchod má 7 měsíců.

Janě přejeme, … aby s námi vydržela ještě dalších 25 let, hodně sil a hlavně zdravíííí. Děkujeme, že jsi součástí naší auto rodiny.

AUTO BRANKA Náchod slaví plnoletost.
15. ledna 2019 / Terka a její 18 let

tereza slavickova auto branka web

Tereze Slavíčková přesně na den slaví 18 let v AUTO BRANKA Náchod, kde začínala jako disponentka nových vozů a poté jako prodejce nových vozů. V roce 2004 nás Terka na tři roky opustila neboť se stala pyšnou maminkou dcery Nikol. Po návratu mateřské „dovolené“ se stala Vedoucí prodeje nových vozů ŠKODA a v současné době má pod sebou čtyřčlenný tým prodejců. Jak sama říká, je na ně velmi hrdá a těší ji s nimi spolupracovat. A jaké má Terka záliby? samozřejmě rodina, sport, cestování, přátelé a spousta dalšího.
Terce přejeme dalších 18 let s námi, připíjíme na její zdraví a děkujeme, že jsi součástí naší auto rodiny.

AUTO BRANKA Náchod posiluje prodejní tým.
9. ledna 2019 / Honza má parťáka

bretislav_lesk_auto_branka_nachod1

Břetislav Lesk pracoval na pozici technik ve společnosti JENDA CARS a do týmu prodeje ojetých vozů ŠKODA Plus nastoupil ihned po novém roce. V AUTO BRANKA Náchod má Břetislav na starosti naše stávající i budoucí nové zákazníky, běžnou administrativu, posuzování vizuálního i technického stavu vozů a v neposlední řadě, být parťákem našemu kolegovi Honzovi.
A jaké má Břetislav zájmy? Rodina, dům, zahrada a sportovní kynologie.

AUTO BRANKA Mělník mění dynamiku týmu.
5. ledna 2019 / změna v oddělení ND

roman_bares_autobranka_melnik_nd

Roman Bareš povýšil na pozici Vedoucí skladu ŠKODA originálních dílů / příslušenství v AUTO BRANKA Mělník a tím nahradil naši dlouholetou kolegyni Alenu Máchovou, která ukončila po mnoha letech působení v naší auto rodině.
Roman předtím pracoval na naší pobočce AUTO BRANKA Praha na pozici Prodejce skladu ŠKODA originálních dílů / příslušenství 15 let. Na nové pozici má nyní na starosti vedení a řízení týmu ND, stanovení a plnění obchodní strategie a plánů, jednání s dodavateli a komunikaci s našimi zákazníky, kterých si nesmírně vážíme. Dále se bude podílet na sledování trendů, novinek, zlepšování věrnostního programu pro naše zákazníky a v neposlední řadě, mít vždy pozitivní náladu.

Aleně Máchové přejeme mnoho úspěchů nejen v další etapě jejího pracovního, ale také osobního života.

AUTO BRANKA Mělník přijala dvě nové posily.
2. ledna 2019 / na pobočce jsou Andrea Gallerová a Petr Kroupa

andrea_gallerova_autobranka_melnik

Andrea Gallerová pracovala 2 roky ve společnosti Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. a nahradila naši kolegyni Michaelu Fialovou neboť se za krátko stane šťastnou maminkou. V AUTO BRANKA Mělník má Andrea na starosti naše stávající i budoucí nové zákazníky a akvizici významných zákazníků.

petr_kroupa_autobranka_melnik

Petr Kroupa pracoval 5 let v autoservisu +MBS+ Autoslužba Mělník s.r.o. a nahradil naši kolegyni Petru Malíkovou. V AUTO BRANKA Mělník má Petr na starosti naše stávající i budoucí nové zákazníky servisních služeb.

AUTO BRANKA Mělník slaví úspěch.
17. prosinec 2018 / prestižní cena pro celý servisní tým

1.mistomelnik2018

AUTO BRANKA Mělník získala za rok 2018 ocenění ve ŠKODA SERVISNÍ SOUTĚŽI 1. místo. Cena byla udělena celému servisnímu týmu za podpory prodeje, který soutěžil se všemi autorizovanými servisy ŠKODA za oblast 3, což je část Prahy a Středočeského kraje. Tato již tradiční každoroční soutěž servisních partnerů ŠKODA, kde se hodnotí kompletní servisní služby, jako jsou prodej náhradních dílů a příslušenství, asistenční služba a samozřejmě také, a to především, kvalita poskytovaných služeb a spokojenost klientů s daným obchodníkem.
Zeptali jsme se Petra Libánského (Vedoucí servisních služeb), co říká na tak velký úspěch?
Byl jsem příjemně překvapený, neboť jsem předpokládal dle posledních průběžných výsledků, na umístění do 5. místa. A jako manažer našeho servisního týmu mohu říci, že jsem opravdu pyšný na tým, který dokázal během jednoho roku pozvednout kvalitu našich služeb ve všech hodnotících kritériích soutěže. V loňském roce se pobočka Mělník umístila na 36. místě za oblast 3-10. Samozřejmě tento úspěch chceme udržovat v nadstandardní úrovni a předpokládám, že i v příštím roce se nám opět podaří být tím nejlepším autorizovaným servisem ŠKODA za oblast 3.
Slavnostní vyhlášení TOP autorizovaných servisů ŠKODA za oblast 3 a 10 se konalo ve Špindlerově Mlýně na setkání VSS. Ocenění předával pan Přemysl Vlasta, oblastní manažer pro oblast 3.

AUTO BRANKA Náchod slaví úspěch.
12. prosinec 2018 / prestižní cena pro celý servisní tým

2.misto auto branka servis nachod1

AUTO BRANKA Náchod získala za rok 2018 ocenění ve ŠKODA SERVISNÍ SOUTĚŽI 2. místo. Cena byla udělena celému servisnímu týmu za podpory prodeje, který soutěžil v Královéhradeckém a Pardubickém kraji se všemi autorizovanými servisy ŠKODA. Tato již tradiční každoroční soutěž servisních partnerů ŠKODA, kde se hodnotí kompletní servisní služby, jako jsou prodej náhradních dílů a příslušenství, asistenční služba a samozřejmě také, a to především, kvalita poskytovaných služeb a spokojenost klientů s daným obchodníkem.
Zeptali jsme se Martina Kaufmana (Vedoucí servisních služeb), co říká na tak velký úspěch?
Jsem hrdý na tým, který dokázal během jednoho roku pozvednout kvalitu našich služeb ve všech hodnotících kritériích soutěže. Nadále chceme tento již standard udržovat na profesionální úrovni a možná v příštím roce se nám podaří být ještě o jeden stupínek výš.
Slavnostní vyhlášení TOP autorizovaných servisů ŠKODA pro Královéhradecký a Pardubický kraj se konalo ve Špindlerově Mlýně na setkání VSS. Ocenění předával pan Ing. Karel Starý, manažer servisních služeb ŠKODA AUTO a.s..

AUTO BRANKA Mělník a její mateřská „dovolená“ v oddělení prodeje.
7. prosinec 2018 / Michaela a její miminko ukončují pracovní nasazení

michaela_fialova

Michaela Fialová na tři roky opouští naši auto rodinu neboť za krátko se stane šťastnou maminkou. V AUTO BRANKA Mělník pracovala 6 let na pozici prodejce nových a ojetých vozů. Všichni v AUTO BRANKA přejeme Michaele a miminku hodně sil, štěstí a hlavně zdraví.