AUTO BRANKA PRAHA

AUTO BRANKA MĚLNÍK

AUTO BRANKA NÁCHOD

AUTO BRANKA Náchod a jejich další lakýrník.

11. března 2019
Pro lesk vozu prý Martin udělá vše.

 
auto branka martin modransky web

Martin Modřanský se přidal do našeho týmu Náchod po absolvování studia a povinné praxe autolakýrníka u Autolakovna Petr Hlavatý Hradec Králové a Dítě logistic Náchod. 

A o Martinovi víme, že v březnu 2018 absolvoval celostátní soutěž v oboru autolakýrník, Auto-opravář junior a ve volném čase se věnuje …. zase autům a PC. 

AUTO BRANKA Náchod posiluje servisní tým.

1. února 2019
Matyáš s Pavlem mají parťáka.

 
zdenek behounek2

Zdeněk Běhounek přijel až z daleké ciziny, kde pracoval jako řidič u společnosti BUS ÉIREANN. A jelikož nemohl odolat naší velmi zajímavé nabídce, o které slyšel až v Irsku, rozhodl se tedy, že se vrátí do kraje, který tolik miluje. Ale než se Zdeněk vydal do světa, pracoval jako specialista oprav po nehodách a podnikal v autodopravě.

A co Zdeňka nejvíce baví? Motorky a cestování.
Tak pevně věříme, že s námi bude cestovat po akcí, s našimi zákazníky či s námi na výlety, a Irsko … nechá chvilku odpočinout 😀 

AUTO BRANKA Náchod s Janou slaví 25 let.

17. ledna 2019
Když práce je tvým koníčkem.

 
roman_bares_autobranka_nachod_WEB

Psal se datum 1. 1. 1994 a Jana Šelleiová nastupuje do AUTO BRANKA Náchod. V té době Jana ještě netuší, že se její práce stane nejen koníčkem, ale druhou rodinou. Možná je to ten důvod, proč je s námi tak dlouhoooo😉. V současné době Jana pracuje na pozici jako hlavní účetní a má na starosti office management. 

A co se událo v témž roce? třeba automobilka ŠKODA AUTO přichází s novým modelem ŠKODA FELICIA,  největším hitem na nějaký ten týden se stává píseň Amerika od skupiny Lucie  a AUTO BRANKA Náchod má 7 měsíců.

Janě přejeme, … aby s námi vydržela ještě dalších 25 let 😉, hodně sil a hlavně zdravíííí 🥂. Děkujeme, že jsi součástí naší auto rodiny.

AUTO BRANKA Náchod slaví plnoletost.

15. ledna 2019
Terka a její 18 let.

 
tereza slavickova auto branka web

Tereze Slavíčková přesně na den slaví 18 let v AUTO BRANKA Náchod, kde začínala jako disponentka nových vozů a poté jako prodejce nových vozů. V roce 2004 nás Terka na tři roky opustila neboť se stala pyšnou maminkou dcery Nikol. Po návratu mateřské „dovolené“ se stala Vedoucí prodeje nových vozů ŠKODA a v současné době má pod sebou čtyřčlenný tým prodejců. Jak sama říká, je na ně velmi hrdá a těší ji s nimi spolupracovat 😊

A jaké má Terka záliby? samozřejmě rodina, sport, cestování, přátelé a spousta dalšího.

Terce přejeme dalších 18 let s námi, připíjíme na její zdraví 🥂 a děkujeme, že jsi součástí naší auto rodiny.

AUTO BRANKA Náchod posiluje prodejní tým.

9. ledna 2019
Honza má parťáka.

 
bretislav_lesk_auto_branka_nachod1

Břetislav Lesk pracoval na pozici technik ve společnosti JENDA CARS a do týmu prodeje ojetých vozů ŠKODA Plus nastoupil ihned po novém roce. V AUTO BRANKA Náchod má Břetislav na starosti naše stávající i budoucí nové zákazníky, běžnou administrativu, posuzování vizuálního i technického stavu vozů a v neposlední řadě, být parťákem našemu kolegovi Honzovi.

A jaké má Břetislav zájmy? Rodina, dům, zahrada a sportovní kynologie.

AUTO BRANKA Mělník mění dynamiku týmu.

5. ledna 2019
Změna v oddělení ND.

 
roman_bares_autobranka_melnik_nd

Roman Bareš povýšil na pozici Vedoucí skladu ŠKODA originálních dílů / příslušenství v AUTO BRANKA Mělník a tím nahradil naši dlouholetou kolegyni Alenu Máchovou, která ukončila po mnoha letech působení v naší auto rodině.

Roman předtím pracoval na naší pobočce AUTO BRANKA Praha na pozici Prodejce skladu ŠKODA originálních dílů / příslušenství 15 let. Na nové pozici má nyní na starosti vedení a řízení týmu ND, stanovení a plnění obchodní strategie a plánů, jednání s dodavateli a komunikaci s našimi zákazníky, kterých si nesmírně vážíme. Dále se bude podílet na sledování trendů, novinek, zlepšování věrnostního programu pro naše zákazníky a v neposlední řadě, mít vždy pozitivní náladu.

Aleně Máchové přejeme mnoho úspěchů nejen v další etapě jejího pracovního, ale také osobního života.

AUTO BRANKA Mělník přijala dvě nové posily.

2. ledna 2019
Na pobočce jsou Andrea Gallerová a Petr Kroupa.

 
andrea_gallerova_autobranka_melnik

Andrea Gallerová pracovala 2 roky ve společnosti Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. a nahradila naši kolegyni Michaelu Fialovou neboť se za krátko stane šťastnou maminkou. V AUTO BRANKA Mělník má Andrea na starosti naše stávající i budoucí nové zákazníky a akvizici významných zákazníků.

petr_kroupa_autobranka_melnik

Petr Kroupa pracoval 5 let v autoservisu +MBS+ Autoslužba Mělník s.r.o. a nahradil naši kolegyni Petru Malíkovou. V AUTO BRANKA Mělník má Petr na starosti naše stávající i budoucí nové zákazníky servisních služeb.

AUTO BRANKA Mělník slaví úspěch.

17. prosinec 2018
Prestižní cena pro celý servisní tým.

 

AUTO BRANKA Mělník získala za rok 2018 ocenění ve ŠKODA SERVISNÍ SOUTĚŽI 1. místo. Cena byla udělena celému servisnímu týmu za podpory prodeje, který soutěžil se všemi autorizovanými servisy ŠKODA za oblast 3, což je část Prahy a Středočeského kraje. Tato již tradiční každoroční soutěž servisních partnerů ŠKODA, kde se hodnotí kompletní servisní služby, jako jsou prodej náhradních dílů a příslušenství, asistenční služba a samozřejmě také, a to především, kvalita poskytovaných služeb a spokojenost klientů s daným obchodníkem.

Zeptali jsme se Petra Libánského (Vedoucí servisních služeb), co říká na tak velký úspěch?

Byl jsem příjemně překvapený, neboť jsem předpokládal dle posledních průběžných výsledků, na umístění do 5. místa. A jako manažer našeho servisního týmu mohu říci, že jsem opravdu pyšný na tým, který dokázal během jednoho roku pozvednout kvalitu našich služeb ve všech hodnotících kritériích soutěže. V loňském roce se pobočka Mělník umístila na 36. místě za oblast 3-10. Samozřejmě tento úspěch chceme udržovat v nadstandardní úrovni a předpokládám, že i v příštím roce se nám opět podaří být tím nejlepším autorizovaným servisem ŠKODA za oblast 3.

Slavnostní vyhlášení TOP autorizovaných servisů ŠKODA za oblast 3 a 10 se konalo ve Špindlerově Mlýně na setkání VSS. Ocenění předával pan Přemysl Vlasta, oblastní manažer pro oblast 3.

AUTO BRANKA Náchod slaví úspěch.

12. prosinec 2018
Prestižní cena pro celý servisní tým.

 

AUTO BRANKA Náchod získala za rok 2018 ocenění ve ŠKODA SERVISNÍ SOUTĚŽI 2. místo. Cena byla udělena celému servisnímu týmu za podpory prodeje, který soutěžil v Královéhradeckém a Pardubickém kraji se všemi autorizovanými servisy ŠKODA. Tato již tradiční každoroční soutěž servisních partnerů ŠKODA, kde se hodnotí kompletní servisní služby, jako jsou prodej náhradních dílů a příslušenství, asistenční služba a samozřejmě také, a to především, kvalita poskytovaných služeb a spokojenost klientů s daným obchodníkem.

Zeptali jsme se Martina Kaufmana (Vedoucí servisních služeb), co říká na tak velký úspěch?

Jsem hrdý na tým, který dokázal během jednoho roku pozvednout kvalitu našich služeb ve všech hodnotících kritériích soutěže. Nadále chceme tento již standard udržovat na profesionální úrovni a možná v příštím roce se nám podaří být ještě o jeden stupínek výš.

Slavnostní vyhlášení TOP autorizovaných servisů ŠKODA pro Královéhradecký a Pardubický kraj se konalo ve Špindlerově Mlýně na setkání VSS. Ocenění předával pan Ing. Karel Starý, manažer servisních služeb ŠKODA AUTO a.s..

AUTO BRANKA Mělník a její mateřská „dovolená“ v oddělení prodeje.

7. prosinec 2018
Michaela a její miminko ukončují pracovní nasazení.

 
michaela_fialova

Michaela Fialová na tři roky opouští naši auto rodinu neboť za krátko se stane šťastnou maminkou. V AUTO BRANKA Mělník pracovala 6 let na pozici prodejce nových a ojetých vozů. Všichni v AUTO BRANKA přejeme Michaele a miminku hodně sil, štěstí a hlavně zdraví.