AUTO BRANKA PRAHA

AUTO BRANKA MĚLNÍK

AUTO BRANKA NÁCHOD

AUTO BRANKA Náchod a Dušan

30. srpna 2019
Dušan opouští naši auto rodinu.

dusan-rudis-nachod-autobranka

Dušan Rudiš, jak podtitulek naznačuje, opouští naši auto rodinu 😢 neboť už od září 2019 se stane členem jiného týmu. V AUTO BRANKA Náchod pracoval 4 roky na pozici prodejce nových vozů a za tu dobu si nás opravdu získal. Ale jak už to bývá, mládí potřebuje okusit i jiné možnosti, a tak můžeme jen popřát … Dušane, ať se ti daří a díky, bylo to s tebou docela fajn 😁.

Tak, a teď jen doufáme, že se Dušan za námi občas zastaví, třeba na kávu a bude nám vyprávět …. ale to už je jiný příběh.

AUTO BRANKA Mělník posiluje tým ŠKODA Plus.

1. srpna 2019
Extrémní sporty nejsou o síle.

miroslav_cutych_autobranka_melnik _web

Miroslav Cutych nastoupil do týmu ŠKODA Plus jako zkušený matador, který bude mít na starosti nejen zvýšení prodeje ojetých vozů, ale také sledování novinek v automobilovém průmyslu, zlepšení věrnostního programu pro naše zákazníky a v neposlední řadě,  být sympatickým kolegou a parťákem  nejen pro Kačku. A jelikož jeho koníčky jsou zaměřené na preciznost, koordinaci a soustředěnost, tak už teď má vyhráno 👌.

A co ve volném čase Mirek dělá? Trénuje box a crossfit pro A-Fitness v Roudnici n/L, jezdí závody dračích lodí za Pražský klub KVS, jezdí na horském kole, samozřejmě nesmějí chybět motorky a auta, baví ho všechny extrémní sporty a výlety všeho druhu. Tak snad nás Mirek někdy na nějaký ten výlet vezme sebou 😁. 

AUTO BRANKA Mělník posiluje tým ŠKODA Plus.

1. srpna 2019
Asistentka s duší závodníka.

denisa_koritakova_autobranka_melnik

Denisa Koriťáková se přidala do našeho servisního týmu AUTO BRANKA Mělník na pozici asistentka servisu a již od prvního okamžiku nás přesvědčila, že jsme udělali dobře. Nutno dodat, že Denisa se k nám přidala již ze zkušenostmi z předchozího zaměstnání, takže …. zakázky třeste se, Denisa vše ohlídá 😁.   

A když jsme se Denisy zeptali, jaké jsou její hobby jakože koníčky 😁 prozradila nám, že je fanouškem automobilů, samozřejmě zn. ŠKODA, ráda sportuje, chodí do kina a nejvíce času věnuje své rodině.  

AUTO BRANKA Mělník posiluje tým mechaniků.

1. července 2019
Mechanikem od dětství.

lukas-holakovsky-auto-branka-web

Lukáš Holakovský  se přidal do našeho servisního týmu AUTO BRANKA Mělník ve stejný den jako Nicola, tedy hned první prázdninový den. A jak podtitulek napovídá, Lukáš je posilou do týmu mechanikům. A ještě jedna shoda, jako Jarda Adámek z Náchoda, i Lukáš pracoval ve ŠKODA AUTO a.s. jako technik na lince, takže jsme si opět dobře vybrali.

A co o Jardovi víme? Třeba to, že krotí nejen rychlá auta, ale i ty šlapací 😉, … auto-moto, motorsport, kolo a turistika.

AUTO BRANKA Praha posiluje servisní tým.

1. července 2019
Zakázky jsou v dobrých rukách.

nicola-novotna-auto-branka web

Nicola Novotná se přidala do našeho servisního týmu AUTO BRANKA Praha hned první prázdninový den, na pozici asistentka servisu. A jelikož už zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu má, předtím pracovala jako import asistentka v AAA AUTO, je velmi vítanou posilou do našeho servisního týmu.

O Nicole jsme zjistili, že je velkou milovnicí cizích kuchyní (Thajsko, Bulharsko, Řecko, Itálie, …) a ráda, a velmi dobře vaří. Jak sama říká, kamkoliv jedu, zapíšu se na jeden den do kurzu vaření místní kuchyně a poté se ráda s přáteli a mou rodinou podělím o další kousek mého kulinářského umění 😉 Tak alespoň víme, že když naši kuchaři budou mít dovolenou, Nicola za ně určitě ráda zaskočí 🥣.

A jaké má Nicola další záliby? sport (nohejbal, beach volejbal, plavání, …) cestování a fotografování.

AUTO BRANKA Náchod posiluje tým mechaniků.

2. května 2019
Další milovník motorek.

jaroslav adamek web

Jaroslav Adámek  je nová posila do našeho týmu mechaniků. Jeho úkolem jsou kompletní mechanické práce s cílem opravit auto tak, aby jelo 😁 a péče o svěřený hever 😁.  Než se, ale Jaroslav rozhodl přijmout naši nabídku, pracoval třináct let ve ŠKODA AUTO a.s.

A máme tu dalšího milovníka motorek …. , že bychom už teď mohli vyhlásit první ročník moto soutěže mezi pobočkami AUTO BRANKA? 😎  Tak uvidíme, třeba se nám to letos povede.

… Jardo, až půjdeš na motorku, vezmi občas sebou do motorkářské stopy i kolegyni Adél, je totiž také velká milovnice motorek.

AUTO BRANKA Mělník přijala hned tři nové posily.

1. dubna 2019
Na pobočce jsou Jan, Tomáš a Ladislav.

jan sindelka web

Jan Šindelka se přidal do našeho týmu Mělník po absolvování studia a povinné praxe autolakýrníka. A než jsme Honzu přijali, samozřejmě jsme ho podrobili našemu lakýrnickému testu a nutno říci, že ups … prodřel lak. Ale nebojte, lepenka to schovala 😁 „Srandáááá“, Honza vše zvládl na jedničku, a proto jsme rádi, že ho tu můžeme mít.  A co Honza o sobě zatím prozradil? jen to,  že v této fotbalové sezóně se svým týmem Sokol Tišice se drží na 3. místě. A ptáte se v jaké lize? No přeci …. Okresní přebor. Tak držme celému týmu palce, ať je to třeba v roce 2020 … první místo 😁

tomas marko web

Tomáš Marko je dalším členem lakýrnického týmu a než přišel k nám, pracoval na pozici autolakýrník u FORD CHAROUZ.  A jelikož Honza potřebuje fajn parťáka, tak bude mít Tomáš na starosti nejen Honzu, ale celou naši lakovnu. Snad Honzovi nebude brát svačiny😁.

A když jsme se s Tomášem bavili, co je jeho hobby, jakože koníček, tak řekl pouze 3 slova: rodina, práce a motorky. Takže Tome, až půjdeš na motorku, buď prosím opatrný.

ladislav cepek fcb

Ladislav Čepek je třetím do party našeho lakýrnického týmu. Než ale přišel k nám, pracoval několik let v autoservisu AUTO JAROV na pozici přípravář. U nás na této pozici také bude pracovat, aby Honza a Tomáš mohli vždy čarovat. Prostě, lakýrník bez přípraváře je jako auto bez motoru.

No a Ladislav o sobě prozradil jen to, že nejvíce času věnuje svému domu a zahradě.  Ladislave, přejeme dobrý boj s krtky😁.

 

AUTO BRANKA testovala novou ŠKODU SCALA.

1. až 11. dubna 2019
Nová technologie, design a mnoho prvků Simply Clever.

scala predstavuje
scala predstavuje2
scala predstavuje3

Během měsíce dubna jsme se zúčastnili produktového školení s novým vozem ŠKODA SCALA a nutno říci, byla to opravdu nádhera. Nejenže jsme s kolegy testovali tuto desingově dynamickou a bezpečnou novou ŠKODU, ale také jsme se po dlouhé době sešli mimo pracoviště a mohli tak zažít večer plný vtipu, dobrého jídla a pití. Samozřejmě jsme pili s Mírou :).

A co jsme vše testovali ?
Lane Assist, Front Assist, Park Assist, Easy Start a …. no bylo toho hodně. Samozřejmě nesmíme zapomenout na novinky, jakými jsou např. Simple Clever v podobě nádobky na vodu do ostřikovačů (ocení převážně ženy), dekorační lišty, Infotainment a …. další můžete vidět na našem eventu SCALA, který se uskuteční 24. 4. 2019 na pobočce Mělník a Náchod. 

Už teď se nejen my na vás těšíme, ale také NOVÁ ŠKODA SCALA.
tým AUTO BRANKA

AUTO BRANKA Náchod posiluje tým mechaniků.

1. dubna 2019
Už nestačí jen kladivo, aby auto jelo.

mechanik auto branka nachod web

Ivo Turek přišel ze společnosti DT Cars a do týmu našich mechaniků se připojil hned první aprílový den. A jak pracovní pozice napovídá, Ivo se bude starat o vozy jenž mají nějaký ten problém. No a my pevně věříme, že jako doktor aut bude nejen velmi dobrý mechanikem :), ale také parťákem pro naše kolegy.  

AUTO BRANKA Náchod a jejich další lakýrník.

11. března 2019
Pro lesk vozu prý Martin udělá vše.

auto branka martin modransky web

Martin Modřanský se přidal do našeho týmu Náchod po absolvování studia a povinné praxe autolakýrníka u Autolakovna Petr Hlavatý Hradec Králové a Dítě logistic Náchod. 

A o Martinovi víme, že v březnu 2018 absolvoval celostátní soutěž v oboru autolakýrník, Auto-opravář junior a ve volném čase se věnuje …. zase autům a PC. 

AUTO BRANKA Náchod posiluje servisní tým.

1. února 2019
Matyáš s Pavlem mají parťáka.

zdenek-behounek-autobranka-nachod

Zdeněk Běhounek přijel až z daleké ciziny, kde pracoval jako řidič u společnosti BUS ÉIREANN. A jelikož nemohl odolat naší velmi zajímavé nabídce, o které slyšel až v Irsku, rozhodl se tedy, že se vrátí do kraje, který tolik miluje. Ale než se Zdeněk vydal do světa, pracoval jako specialista oprav po nehodách a podnikal v autodopravě.

A co Zdeňka nejvíce baví? Motorky a cestování.
Tak pevně věříme, že s námi bude cestovat po akcí, s našimi zákazníky či s námi na výlety, a Irsko … nechá chvilku odpočinout 😀 

AUTO BRANKA Náchod s Janou slaví 25 let.

17. ledna 2019
Když práce je tvým koníčkem.

roman_bares_autobranka_nachod_WEB

Psal se datum 1. 1. 1994 a Jana Šelleiová nastupuje do AUTO BRANKA Náchod. V té době Jana ještě netuší, že se její práce stane nejen koníčkem, ale druhou rodinou. Možná je to ten důvod, proč je s námi tak dlouhoooo😉. V současné době Jana pracuje na pozici jako hlavní účetní a má na starosti office management. 

A co se událo v témž roce? třeba automobilka ŠKODA AUTO přichází s novým modelem ŠKODA FELICIA,  největším hitem na nějaký ten týden se stává píseň Amerika od skupiny Lucie  a AUTO BRANKA Náchod má 7 měsíců.

Janě přejeme, … aby s námi vydržela ještě dalších 25 let 😉, hodně sil a hlavně zdravíííí 🥂. Děkujeme, že jsi součástí naší auto rodiny.

AUTO BRANKA Náchod slaví plnoletost.

15. ledna 2019
Terka a její 18 let.

tereza slavickova auto branka web

Tereze Slavíčková přesně na den slaví 18 let v AUTO BRANKA Náchod, kde začínala jako disponentka nových vozů a poté jako prodejce nových vozů. V roce 2004 nás Terka na tři roky opustila neboť se stala pyšnou maminkou dcery Nikol. Po návratu mateřské „dovolené“ se stala Vedoucí prodeje nových vozů ŠKODA a v současné době má pod sebou čtyřčlenný tým prodejců. Jak sama říká, je na ně velmi hrdá a těší ji s nimi spolupracovat 😊

A jaké má Terka záliby? samozřejmě rodina, sport, cestování, přátelé a spousta dalšího.

Terce přejeme dalších 18 let s námi, připíjíme na její zdraví 🥂 a děkujeme, že jsi součástí naší auto rodiny.

AUTO BRANKA Náchod posiluje prodejní tým.

9. ledna 2019
Honza má parťáka.

bretislav_lesk_auto_branka_nachod1

Břetislav Lesk pracoval na pozici technik ve společnosti JENDA CARS a do týmu prodeje ojetých vozů ŠKODA Plus nastoupil ihned po novém roce. V AUTO BRANKA Náchod má Břetislav na starosti naše stávající i budoucí nové zákazníky, běžnou administrativu, posuzování vizuálního i technického stavu vozů a v neposlední řadě, být parťákem našemu kolegovi Honzovi.

A jaké má Břetislav zájmy? Rodina, dům, zahrada a sportovní kynologie.

AUTO BRANKA Mělník mění dynamiku týmu.

5. ledna 2019
Změna v oddělení ND.

roman_bares_autobranka_melnik_nd

Roman Bareš povýšil na pozici Vedoucí skladu ŠKODA originálních dílů / příslušenství v AUTO BRANKA Mělník a tím nahradil naši dlouholetou kolegyni Alenu Máchovou, která ukončila po mnoha letech působení v naší auto rodině.

Roman předtím pracoval na naší pobočce AUTO BRANKA Praha na pozici Prodejce skladu ŠKODA originálních dílů / příslušenství 15 let. Na nové pozici má nyní na starosti vedení a řízení týmu ND, stanovení a plnění obchodní strategie a plánů, jednání s dodavateli a komunikaci s našimi zákazníky, kterých si nesmírně vážíme. Dále se bude podílet na sledování trendů, novinek, zlepšování věrnostního programu pro naše zákazníky a v neposlední řadě, mít vždy pozitivní náladu.

Aleně Máchové přejeme mnoho úspěchů nejen v další etapě jejího pracovního, ale také osobního života.

AUTO BRANKA Mělník přijala dvě nové posily.

2. ledna 2019
Na pobočce jsou Andrea Gallerová a Petr Kroupa.

andrea_gallerova_autobranka_melnik

Andrea Gallerová pracovala 2 roky ve společnosti Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. a nahradila naši kolegyni Michaelu Fialovou neboť se za krátko stane šťastnou maminkou. V AUTO BRANKA Mělník má Andrea na starosti naše stávající i budoucí nové zákazníky a akvizici významných zákazníků.

petr_kroupa_autobranka_melnik

Petr Kroupa pracoval 5 let v autoservisu +MBS+ Autoslužba Mělník s.r.o. a nahradil naši kolegyni Petru Malíkovou. V AUTO BRANKA Mělník má Petr na starosti naše stávající i budoucí nové zákazníky servisních služeb.

AUTO BRANKA Mělník slaví úspěch.

17. prosinec 2018
Prestižní cena pro celý servisní tým.

AUTO BRANKA Mělník získala za rok 2018 ocenění ve ŠKODA SERVISNÍ SOUTĚŽI 1. místo. Cena byla udělena celému servisnímu týmu za podpory prodeje, který soutěžil se všemi autorizovanými servisy ŠKODA za oblast 3, což je část Prahy a Středočeského kraje. Tato již tradiční každoroční soutěž servisních partnerů ŠKODA, kde se hodnotí kompletní servisní služby, jako jsou prodej náhradních dílů a příslušenství, asistenční služba a samozřejmě také, a to především, kvalita poskytovaných služeb a spokojenost klientů s daným obchodníkem.

Zeptali jsme se Petra Libánského (Vedoucí servisních služeb), co říká na tak velký úspěch?

Byl jsem příjemně překvapený, neboť jsem předpokládal dle posledních průběžných výsledků, na umístění do 5. místa. A jako manažer našeho servisního týmu mohu říci, že jsem opravdu pyšný na tým, který dokázal během jednoho roku pozvednout kvalitu našich služeb ve všech hodnotících kritériích soutěže. V loňském roce se pobočka Mělník umístila na 36. místě za oblast 3-10. Samozřejmě tento úspěch chceme udržovat v nadstandardní úrovni a předpokládám, že i v příštím roce se nám opět podaří být tím nejlepším autorizovaným servisem ŠKODA za oblast 3.

Slavnostní vyhlášení TOP autorizovaných servisů ŠKODA za oblast 3 a 10 se konalo ve Špindlerově Mlýně na setkání VSS. Ocenění předával pan Přemysl Vlasta, oblastní manažer pro oblast 3.

AUTO BRANKA Náchod slaví úspěch.

12. prosinec 2018
Prestižní cena pro celý servisní tým.

AUTO BRANKA Náchod získala za rok 2018 ocenění ve ŠKODA SERVISNÍ SOUTĚŽI 2. místo. Cena byla udělena celému servisnímu týmu za podpory prodeje, který soutěžil v Královéhradeckém a Pardubickém kraji se všemi autorizovanými servisy ŠKODA. Tato již tradiční každoroční soutěž servisních partnerů ŠKODA, kde se hodnotí kompletní servisní služby, jako jsou prodej náhradních dílů a příslušenství, asistenční služba a samozřejmě také, a to především, kvalita poskytovaných služeb a spokojenost klientů s daným obchodníkem.

Zeptali jsme se Martina Kaufmana (Vedoucí servisních služeb), co říká na tak velký úspěch?

Jsem hrdý na tým, který dokázal během jednoho roku pozvednout kvalitu našich služeb ve všech hodnotících kritériích soutěže. Nadále chceme tento již standard udržovat na profesionální úrovni a možná v příštím roce se nám podaří být ještě o jeden stupínek výš.

Slavnostní vyhlášení TOP autorizovaných servisů ŠKODA pro Královéhradecký a Pardubický kraj se konalo ve Špindlerově Mlýně na setkání VSS. Ocenění předával pan Ing. Karel Starý, manažer servisních služeb ŠKODA AUTO a.s..

AUTO BRANKA Mělník a její mateřská „dovolená“ v oddělení prodeje.

7. prosinec 2018
Michaela a její miminko ukončují pracovní nasazení.

michaela_fialova

Michaela Fialová na tři roky opouští naši auto rodinu neboť za krátko se stane šťastnou maminkou. V AUTO BRANKA Mělník pracovala 6 let na pozici prodejce nových a ojetých vozů. Všichni v AUTO BRANKA přejeme Michaele a miminku hodně sil, štěstí a hlavně zdraví.