Nové vozy pobočka Praha

Aleš Dlouhý

Vedoucí prodeje
nových vozů

Ing. Aleš Dlouhý

Mobil: 602 603 011
Email: dlouhy@autobranka.cz

Tel: 255 723 310

Jiří Tůma

Prodejce
nových vozů

Jiří Tůma

Mobil: 602 603 012
Email: tuma@autobranka.cz

Tel: 255 723 310

Lukáš Volf

Prodejce
nových vozů

Lukáš Volf

Mobil: 602 603 013
Email: volf@autobranka.cz

Tel: 255 723 310

Jan Dlask

Prodejce
nových vozů

Jan Dlask

Mobil: 725 660 611
Email: dlask@autobranka.cz

Tel: 255 723 310

jan_knitl_autobranka-200x200

Prodejce
nových vozů

Jan Knitl

Mobil: 720 978 405
Email: knitl@autobranka.cz

Tel: 255 723 310

Kateřina Hanzlíková

Disponent
nových vozů

Kateřina Hanzlíková

Mobil: 725 660 608
Email: hanzlikova@autobranka.cz

Tel: 255 723 300

Jan Matoušek

Fleet manager

Jan Matoušek

Mobil: 725 579 253
Email: matousek@autobranka.cz

Tel: 255 723 300

Ojeté vozy pobočka Praha

Michal Zloch

Vedoucí prodeje
ojetých vozů

Michal Zloch

Mobil: 702 188 810
Email: zloch@autobranka.cz

Tel: 255 723 300

Matěj Matys

Prodejce
ojetých vozů

Matěj Matys

Mobil: 777 890 915
Email: matys@autobranka.cz

Tel: 255 723 300

Servis pobočka Praha

Miroslav Koza

Vedoucí servisních služeb

Miroslav Koza

Mobil: 601 159 663

Email: koza@autobranka.cz

Tel: 255 723 300

Josef Zvěřina

Manažer kvality

Josef  Zvěřina

Mobil: 602 603 003

Email: zverina@autobranka.cz

Tel: 255 723 300

Jan Šlapák

Servisní poradce

Jan Šlapák

Mobil: 602 603 018

Email: slapak@autobranka.cz

Tel: 255 723 300

Jiří Mejtský

Servisní poradce

Jiří Mejtský

Mobil: 602 603 008

Email: mejtsky@autobranka.cz

Tel: 255 723 300

Jaroslav Levcik

Servisní poradce

Jaroslav Levčík

Mobil: 724 103 807

Email: levcik@autobranka.cz

Tel: 255 723 300

Martin Zeman

Servisní poradce

Martin Zeman

Mobil: 725 732 680

Email: zeman@autobranka.cz

Tel: 255 723 300

Tomáš Vávra

Servisní a garanční
poradce

Tomáš Vávra

Mobil: 602 603 007

Email: vavra@autobranka.cz

Tel: 255 723 300

Robert Grygarčik

Specialista oprav po nehodách

Robert Grygarčík

Mobil: 602 603 005

Email: grygarcik@autobranka.cz

Tel: 255 723 300

Originální díly a příslušenství pobočka Praha

Jerzy Škorpil

Vedoucí skladu ŠKODA
originálních dílů a příslušenství

Jerzy Škorpil

Mobil: 725 660 609
Email: skorpil@autobranka.cz

Tel: 255 723 320

Jiří Potůček

Prodejce ŠKODA
originálních dílů a příslušenství

Jiří Potůček

Mobil: 602 603 009
Email: potucek@autobranka.cz

Tel: 255 723 320

Karel Frejlach

Prodejce ŠKODA
originálních dílů a příslušenství

Karel Frejlach

Mobil: 602 603 009
Email: frejlach@autobranka.cz

Tel: 255 723 320