KONTAKTY ŠKODA PRAHA

PRODEJ NOVÉ VOZY

Aleš Dlouhý

Ing. Aleš Dlouhý
vedoucí prodeje ojetých vozů

Tel: 255 723 310
Mobil: 602 603 011
Email: dlouhy@autobranka.cz

Jiří Tůma

Jiří Tůma
prodejce nových vozů

Tel: 255 723 310
Mobil: 602 603 012

Email: tuma@autobranka.cz

Lukáš Volf

Lukáš Volf
prodejce nových vozů

Tel: 255 723 310
Mobil: 602 603 013

Email: volf@autobranka.cz

Jan Dlask

Jan Dlask
prodejce nových vozů

Tel: 255 723 310
Mobil: 725 660 611

Email: dlask@autobranka.cz

jan_knitl_autobranka-200x200

Jan Knitl
prodejce nových vozů

Tel: 255 723 310
Mobil: 720 978 405

Email: knitl@autobranka.cz

Kateřina Hanzlíková

Kateřina Hanzlíková
disponent nových vozů

Tel: 255 723 300
Mobil: 725 660 608

Email: hanzlikova@autobranka.cz

Jan Matoušek

Jan Matoušek
fleet manager

Tel: 255 723 300
Mobil: 725 579 253

Email: matousek@autobranka.cz

PRODEJ OJETÉ VOZY

Michal Zloch

Michal Zloch
vedoucí prodeje ojetých vozů

Tel: 255 723 300
Mobil: 702 188 810

Email: zloch@autobranka.cz

Matěj Matys

Matěj Matys
prodejce ojetých vozů

Tel: 255 723 300
Mobil: 777 890 915

Email: matys@autobranka.cz

SERVIS

Miroslav Koza

Miroslav Koza
vedoucí servisních služeb

Tel: 255 723 301
Mobil: 601 159 663
Email: koza@autobranka.cz

Nicola-Novotná

Nicola Novotná
asistentka servisních služeb

Tel: 255 723 301
Mobil: 725 660 624
Email: novotna@autobranka.cz

Jiří Mejtský

Jiří Mejtský
servisní poradce

Tel: 255 723 300
Mobil: 602 603 008
Email: mejtsky@autobranka.cz

Martin Zeman

Martin Zeman
servisní poradce

Tel: 255 723 300
Mobil: 725 732 680
Email: zeman@autobranka.cz

Jan Šlapák

Jan Šlapák
servisní poradce

Tel: 255 723 300
Mobil: 602 603 018
Email: slapak@autobranka.cz

Jiří Táborský

Jiří Táborský
servisní poradce

Tel: 255 723 300
Mobil: 724 103 807
Email: taborsky@autobranka.cz

Tomáš Vávra

Tomáš Vávra
servisní a garanční poradce

Tel: 255 723 300
Mobil: 602 603 007
Email: vavra@autobranka.cz

Robert Grygarčik

Robert Grygarčík
specialista oprav po nehodách

Tel: 255 723 300
Mobil: 602 603 005
Email: grygarcik@autobranka.cz

ŠKODA ORIGINÁLNÍ DÍLY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Jerzy Škorpil

Jerzy Škorpil
vedoucí skladu ŠKODA originálních dílů a příslušenství

Tel: 255 723 320
Mobil: 725 660 609

Email: skorpil@autobranka.cz

Karel Frejlach

Karel Frejlach
prodejce ŠKODA originálních dílů a příslušenství

Tel: 255 723 320
Mobil: 602 603 009

Email: frejlach@autobranka.cz

Václav Turek

Václav Turek
prodejce ŠKODA originálních dílů a příslušenství

Tel: 255 723 320
Mobil: 602 603 009

Email: turek@autobranka.cz