KONTAKTY ŠKODA NÁCHOD

PRODEJ NOVÉ VOZY 

Jan Rudiš

Dušan Rudiš
prodejce nových vozů

Tel: 494 770 710
Mobil: 725 703 118

Email: rudis@autobranka.cz

Adéla Koncošová

Adéla Koncošová
prodejce a disponent nových vozů

Tel: 494 770 710
Mobil: 724 838 181

Email: koncosova@autobranka.cz

PRODEJ OJETÉ VOZY 

Jan Baťka

Jan Baťka
prodejce  a technik výkupu ojetých vozů

Tel: 494 770 710
Mobil: 602 795 559

Email: batka@autobranka.cz

Břetislav Lesk

Břetislav Lesk
prodejce ojetých vozů

Tel: 494 770 710
Mobil: 602 832 133

Email: lesk@autobranka.cz

SERVIS 

Martin Kaufman

Martin Kaufman
vedoucí servisních služeb

Tel: 494 770 700
Mobil: 602 603 016

Email: kaufman@autobranka.cz

Adéla Koncošová

Adéla Koncošová
asistentka servisu pro objednávání

Tel: 494 770 700
Mobil: 724 838 181

Email: koncosova@autobranka.cz

Matyáš Koubek

Matyáš Koubek
mistr dílny

Tel: 494 770 700
Mobil: 720 538 717

Email: koubek@autobranka.cz

Pavel Skála

Pavel Skála
servisní poradce

Tel: 494 770 700
Mobil: 702 118 087

Email: skala@autobranka.cz

Jakub Exner

Jakub Exner
servisní poradce

Tel: 494 770 700
Mobil: 725 660 620

Email: exner@autobranka.cz

Lukáš Amrich

Lukáš Amrich
specialista oprav po nehodách

Tel: 494 770 700
Mobil: 725 573 094

Email: amrich@autobranka.cz

ŠKODA ORIGINÁLNÍ DÍLY A PŘÍSLUŠENSTVÍ 

Petr Suchý

Petr Suchý
vedoucí skladu ŠKODA originálních dílů a příslušenství

Tel: 494 770 720
Mobil: 602 890 915

E-mail: suchy@autobranka.cz

Petr Fux

Petr Fux
prodejce ŠKODA originálních dílů a příslušenství

Tel: 494 770 720
Mobil: 725 728 944

E-mail: fux@autobranka.cz