MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Místo práce: PRAHA
Oddělení: OFFICE
Plat: 40.000 Kč

Náplň práce:

  • kompletní zpracování mezd a vedení mzdového účetnictví pro cca 100 zaměstnanců – kontrola obdržených podkladů, provedení výpočtu, mzdová uzávěrka
  • příprava a evidence pracovních smluv, vedení a archivace osobních složek zaměstnanců
  • komunikace s ČSSZ, FÚ, zdravotními pojišťovnami – příprava přihlášek a odhlášek zaměstnanců, měsíční přehledy, neschopenky, apod.
  • evidence docházky
  • zpracování exekučních příkazů, potvrzení pro zaměstnance
  • roční zúčtování daně z příjmu zaměstnanců
  • komunikace s příslušnými úřady a pojišťovnami, příprava podkladů a odpovědnost za správnost údajů při kontrolách
  • sledování legislativních změn týkajících se problematiky mezd
  • zodpovědnost za správnost výpočtů mezd, daní a pojistného

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • praxi v oblasti mzdového účetnictví
  • zkušenost s prací v účetním programu
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • systémový rozvoj a podpora v osobním vzdělávání
  • přátelský a týmový kolektiv
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • Vánoční setkání
  • další firemní benefity (slevy na materiál a práci, možnost využití vlastního rekreačního zařízení, stravování v místě výkonu práce)
  • pružná pracovní doba
  • nástup dle dohody, HPP

Vaše CV zašlete na:

  • info@autobranka.cz
  • nebo doneste osobně na pobočku Praha

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Zasláním svého životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů v AUTO-BRANKA, spol. s r.o. po dobu 1 roku, a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.