KARIÉRA

Jsme společnost AUTO BRANKA a na českém trhu působíme již od roku 1993. Patříme mezi lídry v prodeji vozů značky ŠKODA v České republice. Již od založení je naším hlavním cílem nejen spokojený zákazník, ale také spokojenost celého týmu spolupracovníků. Máme rádi pozitivně smýšlející kolegy, kteří se nebojí pracovat samostatně i týmově.

Pokud máte chuť u nás pracovat a chcete se stát součástí našeho týmu, podívejte se níže, jaké nabízíme pracovní pozice. Pokud jste nenašli pozici, která Vám vyhovuje, nebo hledáte jiný způsob spolupráce, napište nám na info@autobranka.cz.

Nehledáme přímo Viktora (Jean Reno), ale čisto chceme mít. Pro naši pobočku Praha hledáme spolehlivou osobu, která bude mít na starosti úklid našeho autosalonu a kanceláří. Přijďte se k nám podívat, ať víte, do čeho jdete 🙂

Jste ten, kdo mrkne okem a hned ví? Máte cestovatelskou duši, rádi komunikujete s lidmi a Vaším světem jsou auta? Pokud ano, stavte se u nás na pobočce v Mělníku, rádi s vámi dáme řeč a ještě k tomu dostanete kávu.

Baví vás auta a máte široký rozhled a znalost automobilů? Rádi komunikujete s lidmi? Pokud jste si řekl/a 3x ano, stavte se u nás na pobočce v Praze, Michal s vámi rád dá řeč a ještě vám ukáže vaše pracovní místo.

Jste komunikativní a přistupujete k práci zodpovědně? Baví vás značka ŠKODA? Pokud jste si řekl třikrát ano, stačí zavolat nebo rovnou přijďte k nám na pobočku Náchod, Martin s vámi rád dá řeč a ukáže vám vaše místo.

Pokud vás baví auta a chcete pestrou nikdy nenudící se práci jako je pick-up servis, faktury, komunikace s našimi klienty, tak nám zavolejte nebo přijeďte na kávu, ukážeme vám vaše pracovní místo a kolegy.

Rozumíte mechanickým opravám aut a baví vás vozy značky ŠKODA? Ukažte nám své zkušenosti a my vám dáme jeden hever :). Stačí si jen vybrat jednu z naši poboček a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

Už dávno nestačí jen kladivo, aby auto jelo. Pokud rozumíte diagnostice a baví vás vozy značky ŠKODA, jste to právě vy, na koho čekáme. Zavolejte nebo rovnou přijeďte k nám na pobočku Praha, ukážeme vám vaše pracoviště.

Klempíř bez lakýrníka je jako auto bez volantu. Souhlasíte? Pokud ano a jste kouzelníkem svého oboru, přidejte se k nám.  Stačí si jen vybrat ze dvou našich poboček (Mělník či Náchod) a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

Lakýrník bez klempíře je jako auto bez volantu. Souhlasíte? Pokud ano a jste kouzelníkem svého oboru jako klempíř, přidejte se k nám. Stačí si jen vybrat ze dvou našich poboček (Mělník či Náchod) a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

Máte rádi čistou práci? Pak jste to vy, koho hledáme. Do naší pobočky v Praze sháníme kolegu, který se bude starat nejen o vozy našich klientů. Přijďte se podívat k nám a seznámíme vás s Jardou.