Pneumatiky

Pneumatiky

V naší nabídce naleznete široký sortiment celoplošných krytů kol, a Alu disků, pneumatik a kompletních kol, které jsou nedílnou součástí bezpečné jízdy. Dále také nabízíme příslušenství, jako jsou sněhové řetězy, obal na kompletní kola, sada pro výměnu rezervního kola, bezpečnostní šrouby, … a neposlední řadě, provádíme opravy a výměnu pneumatik.

Celoplošné kryty jsou elegantním doplňkem pro váš vůz. Jistě také ocení ti řidiči, kteří v zimním období přezují pneumatiky na nevzhledné plechové disky.

Pneumatiky jsou určeny přímo pro jednotlivé modely ŠKODA a pro svou špičkovou ovladatelnost na mokru, na suchu i na sněhu můžete mít jistotu, že Vámi vybrané pneumatiky v našem E-shopu jsou zárukou bezpečnosti.

Kompletní kola / Alu disky jsou kompletovány z plechových disků a z lehké slitiny a jsou určeny přímo na jednotlivé modely vozů ŠKODA.

Brzdné vlastnosti

  • Pro bezpečnost je mimo jiné přilnavost pneumatik za mokra
  • Brzdný výkon je rozdělen do tříd A až G (třídy D a G nejsou hodnoceny)
  • Rozdíl brzdné dráhy mezi jednotlivými třídami na mokré vozovce (při výchozí rychlosti 80 km/h) = pohybuje se mezi 3 – 6 metry, tzn. více než délka vozidla         

PRODEJ – OPRAVA – VÝMĚNA PNEUMATIK doživotní záruka, bezkonkurenční ceny

V našem E-shopu naleznete vše ohledně pneumatik. Stačí vybrat dle Vašeho přání a nákup může
začít.

Eshop PNEUMATIKY