Testovací jízda ojeté vozy

Testovací jízda s ojetými vozy 

Koupě automobilu není každodenní záležitostí a rozhodovaní o vhodném modelu či značce zabere hodně času. Pokud si nejste jisti, zda jste si vybrali správně, a potřebujete si zvolený vůz vyzkoušet dřív, než učiníte definitivní rozhodnutí, objednejte si zkušební jízdu s našimi prodejci ojetých vozů.

Stačí vyplnit objednávkový formulář, ve kterém lze uvést i požadované datum a čas zkušební jízdy, a náš prodejce Vás bude zpětně kontaktovat.

  • Objednávka na testovací jízdu s našimi vozy: nejméně 1 pracovní den dopředu 


Kontaktní formulář testovací jízda ojeté vozy

Pobočka autosalonu
Jméno *
Příjmení *
Kontaktní e-mail *
Kontaktní telefon *
Požadovaný termín *
Značka  vozu *
Model vozu *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů * : ANO

KONTAKTUJTE NÁS

PRAHA
255 723 300

Po – Pá: 8.00 – 19.00
So: 8.00 – 12.00

MĚLNÍK
311 879 030

Po – Pá: 8.00 – 18.00
So: 8.00 – 12.00

 

testovaci jizda auto branka melnik kia

Pozn.: On-line rezervace přesného dnu a času testovací jízdy je pouze předběžná a je nutné potvrzení zvoleného autosalonu, že zadaný termín je skutečně   dostupný. Bez potvrzení termínu autosalonem se prosím na testovací jízdu nedostavujte.

 *Odesláním formuláře souhlasím 

Subjekt údajů tímto uděluje souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen „souhlas“) se zpracováním svých osobních údajů (dále jen OÚ) správci: AUTO-BRANKA, spol. s r.o., Vlnitá 890/70, 147 00 Praha 4, IČ: 49245589 v rozsahu vyplněném na tomto formuláři (tedy Jméno, příjmení, kontaktní e-mail, kontaktní telefon), za účelem kontaktování našim zástupcem pro zajištění zkušení jízdy, a to po dobu 1 roku. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Subjekt údajů může kdykoliv tento svůj souhlas odvolat. OÚ subjektu údajů jsou zpracovávány automatizovaně i manuálně a mohou být zpřístupněny zaměstnancům správce údajů, pokud je to nezbytné k plnění jejich pracovních povinností, a dále zpracovatelům údajů, s nimiž má správce údajů uzavřenu smlouvu o zpracování osobních údajů. Subjekt údajů dále prohlašuje, že souhlas s uvedeným zpracováním uděluje bezplatně a jeho udělením nebylo podmiňováno poskytnutí služby/zboží.