VEDOUCÍ PRODEJE NOVÝCH VOZŮ ŠKODA

Místo práce: MĚLNÍK
Oddělení: PRODEJ NOVÝCH VOZŮ
Plat: 30.000 – 50.000 Kč

Náplň práce:

  • vedení a řízení týmu prodejců
  • rozvoj obchodních vztahů s novými a stávajícími klienty
  • prezentace a prodej nových a ojetých vozů, příslušenství, finančních produktů, pojištění
  • účast na marketingových aktivitách a akcích na podporu prodeje (spolupráce s marketingovým oddělením)
  • spolupráce napříč celou společností
  • zodpovědnost za plnění obchodních a firemních cílů
  • absolvování testovacích jízd s klienty
  • analýza potřeb zákazníka
  • péče o klienta v průběhu celého prodejního procesu
  • běžná administrativa

Očekáváme:

  • zkušenosti s vedením týmu
  • zkušenost na obdobné obchodní pozici, přirozené obchodní myšlení
  • dobré komunikační schopnosti pro osobní, telefonický i písemný kontakt se zákazníky
  • SŠ vzdělání s dopravním nebo obchodním zaměřením s maturitou
  • praxe v oboru podmínkou
  • práce na PC (Microsoft Office)
  • znalost systémů ŠKODA
  • ŘP sk. B
  • férový přístup k práci
  • zodpovědné zacházení se svěřenými hodnotami
  • chuť pracovat a učit se v rámci práce i novým věcem
  • zodpovědnost, loajalita

Nabízíme:

  • nástup možný ihned, HPP
  • velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměn
  • práci v mladém dynamickém kolektivu
  • možnost osobního rozvoje a vzdělávání
  • zázemí silné, prosperující české společnosti
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • K dispozici vůz ŠKODA, notebook a mobilní telefon

Vaše CV zašlete na:

  • info@autobranka.cz
  • nebo doneste osobně na některou z poboček AUTO BRANKA

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Zasláním svého životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů v AUTO-BRANKA, spol. s r.o. po dobu 1 roku, a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.