PRACOVNÍK PŘÍPRAVY VOZŮ

Místo práce: PRAHA, MĚLNÍK, NÁCHOD
Oddělení: SERVIS
Plat: 20.000 – 30.000 Kč

Náplň práce:

  • ruční mytí nových, ojetých a zákaznických vozidel servisu
  • běžná údržba a péče o prostory myčky

Očekáváme:

  • na vzdělání nezáleží, hledáme prostě někoho, kdo má chuť pracovat
  • ŘP sk. B
  • férový přístup k práci
  • zodpovědné zacházení se svěřenými hodnotami
  • pečlivost, zodpovědnost, loajalita

Výhodou:

  • praxe s ručním mytím vozidel

Nabízíme:

velmi dobré platové ohodnocení
spravedlivý bonusový systém odměn
zázemí silné, prosperující české společnosti
příspěvek na stravování
přátelský a týmový kolektiv
25 dní dovolené
Vánoční setkání zaměstnanců v krásném prostředí Špindlerova Mlýna
možnost kariérního růstu v rámci společnosti
další firemní benefity (slevy na materiál a práci, možnost využití vlastního rekreačního zařízení, stravování v místě výkonu práce)
nástup možný ihned nebo dle dohody, HPP

Vaše CV zašlete na:

info@autobranka.cz
nebo doneste osobně na některou z poboček

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Zasláním svého životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením zpracováním a uložením poskytnutých údajů v AUTO-BRANKA, spol. s r.o. po dobu 1 roku, a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.