NOČNÍ VRÁTNÝ/VRÁTNÁ

NOČNÍ VRÁTNÝ / VRÁTNÁ

Místo práce: PRAHA

Oddělení: OFFICE

Plat: 15.000 – 20.000 Kč

Náplň práce:

  • zajištění plynulého chodu vrátnice v nočním provozu 18:00 – 6:00 hod
  • směnný provoz, po týdnu práce následuje týden volna
  • pravidelné obchůzky po areálu

Očekáváme:

  • zdravotní způsobilost k výkonu práce v noci
  • čistý trestní rejstřík
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
  • výhodou praxe na podobné pozici

Nabízíme:

  • pohodová práce v klidném a čistém prostředí autosalonu
  • zázemí silné, prosperující české společnosti
  • vhodné pro důchodce, studenty, osoby se zdravotním postižením (OZP)
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Vaše CV zašlete na:

  • info@autobranka.cz
  • nebo doneste osobně na některou z poboček

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Zasláním svého životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů v AUTO-BRANKA, spol. s r.o. po dobu 1 roku, a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.