MOBILNÍ VÝKUP OJETÝCH VOZŮ

Místo práce: NÁCHOD
Oddělení: PRODEJ OJETÝCH VOZŮ
Plat: 15.000 Kč + bonus složka dle prodejů

Náplň práce:

  • prezentace a prodej ojetých vozů
  • aktivní vyhledávání a výkup ojetých vozů
  • posouzení technického stavu vozidel na základě testovacích jízd
  • posouzení vizuálního stavu vozidel
  • analýza potřeb zákazníka
  • péče o klienta v průběhu celého prodejního procesu
  • běžná administrativa

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání s maturitou nebo praxe v oboru
  • práce na PC (MS Office)
  • znalost systémů ŠKODA výhodou
  • ŘP sk. B
  • férový přístup k práci
  • zodpovědné zacházení se svěřenými hodnotami
  • chuť pracovat a učit se v rámci práce i novým věcem
  • zodpovědnost, loajalita

Nabízíme:

  • velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování
  • práci v mladém dynamickém kolektivu
  • možnost osobního rozvoje a vzdělávání
  • zázemí silné, prosperující české společnosti
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • nástup možný ihned, HPP

Vaše CV zašlete na:

  • info@autobranka.cz
  • nebo doneste osobně na některou z poboček AUTO BRANKA

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Zasláním svého životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů v AUTO-BRANKA, spol. s r.o. po dobu 1 roku, a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.