AUTOLAKÝRNÍK / PŘÍPRAVÁŘ

Místo práce: MĚLNÍK, NÁCHOD
Oddělení: SERVIS
Plat: 30.000 – 40.000 Kč

Náplň práce:

  • zajištění kompletního procesu přípravy karoserie před lakováním
  • čištění, odmaštění, tmelení, broušení, rozlešťování, lakování karoserie vozů
  • míchání barev

Očekáváme:

  • vyučení list v oboru, ale hlavně nadšení pro tuto práci a pečlivost
  • ŘP sk. B
  • férový přístup k práci
  • zodpovědné zacházení se svěřenými hodnotami
  • chuť pracovat a učit se novému
  • zodpovědnost, loajalita

Výhodou:

  • praxe v oboru

Nabízíme:

  • velmi dobré platové ohodnocení
  • spravedlivý bonusový systém odměn
  • zázemí silné, prosperující české společnosti
  • příspěvek na stravování
  • systémový rozvoj a podpora v osobním vzdělávání
  • přátelský a týmový kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • Vánoční setkání zaměstnanců v krásném prostředí Špindlerova Mlýna
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • další firemní benefity (slevy na materiál a práci, možnost využití vlastního rekreačního zařízení, stravování v místě výkonu práce)
  • nástup možný ihned nebo dle dohody, HPP

Vaše CV zašlete na:

  • info@autobranka.cz
  • nebo doneste osobně na některou z poboček AUTO BRANKA

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Zasláním svého životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů v AUTO-BRANKA, spol. s r.o. po dobu 1 roku, a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.