KARIÉRA

null

Jsme společnost AUTO BRANKA a na českém trhu působíme již od roku 1993. Patříme mezi lídry v prodeji vozů značky ŠKODA v České republice. Již od založení je naším hlavním cílem nejen spokojený zákazník, ale také spokojenost celého týmu spolupracovníků. Máme rádi pozitivně smýšlející kolegy, kteří se nebojí pracovat samostatně i týmově.

Pokud máte chuť u nás pracovat a chcete se stát součástí našeho týmu, podívejte se níže, jaké nabízíme pracovní pozice. Pokud jste nenašli pozici, která Vám vyhovuje, nebo hledáte jiný způsob spolupráce, napište nám na info@autobranka.cz

Jste ten, kdo mrkne okem a hned ví? Máte cestovatelskou duši, rádi komunikujete s lidmi a Vaším světem jsou auta? Pokud ano, stavte se u nás na pobočce v Náchodě, Tereza a Honza s Vámi rádi dají řeč a ještě k tomu dostanete jejich vyhlášenou kávu.

Jste komunikativní a přistupujete k práci zodpovědně? Baví vás značka ŠKODA? Pokud jste si řekl třikrát ano, stačí zavolat nebo rovnou přijďte k nám na pobočku Mělník, Petr s vámi rád dá řeč a ukáže vám vaše místo.

Říkají o vás, že jste sova? Znáte film hlídač 47? Pokud ne, nevadí. My nehledáme fanouška filmů, ale člověka, který plně zajistí chod naší vrátnice a občas otevře našemu kolegovi, když si zapomene něco ve své kanceláři. Stačí zavolat, napsat a nebo rovnou přijďte na naši pobočku Praha.

Pokud vás baví auta a chcete pestrou nikdy nenudící se práci jako je pick-up servis, faktury, komunikace s našimi klienty, tak nám zavolejte nebo přijeďte na kávu, ukážeme vám vaše pracovní místo a kolegy.

Rozumíte mechanickým opravám aut a baví vás vozy značky ŠKODA? Ukažte nám své zkušenosti a my vám dáme jeden hever J. Stačí si jen vybrat jednu z naši poboček a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

Už dávno nestačí jen kladivo, aby auto jelo. Pokud rozumíte diagnostice a baví vás vozy značky ŠKODA, jste to právě vy, na koho čekáme. Zavolejte nebo rovnou přijeďte k nám na pobočku Praha, ukážeme vám vaše pracoviště.

Klempíř bez lakýrníka je jako auto bez volantu. Souhlasíte? Pokud ano a jste kouzelníkem svého oboru, přidejte se k nám.  Stačí si jen vybrat ze dvou našich poboček (Mělník či Náchod) a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

Lakýrník bez klempíře je jako auto bez volantu. Souhlasíte? Pokud ano a jste kouzelníkem svého oboru jako klempíř, přidejte se k nám. Stačí si jen vybrat ze dvou našich poboček (Mělník či Náchod) a domluvit si schůzku s jedním z našich vedoucích servisu.

Máte rádi čistou práci? Pak jste to vy, koho hledáme. Do naší pobočky v Praze sháníme kolegu, který se bude starat nejen o vozy našich klientů. Přijďte se podívat k nám a seznámíme vás s Jardou a Jirkou.