KIA V AKCI

AKČNÍ MODELY S BOHATOU VÝBAVOU ZDARMA V HODNOTĚ 25 000 Kč

AKČNÍ MODEL COOL

ZDARMA proti běžné verzi:

  • automatická klimatizace
  • kožený volant
  • tempomat s omezovačem rychlosti
  • samostmívací zpětné zrcátko

AKČNÍ MODEL STYLE

ZDARMA proti běžné verzi:

  • vyhřívaná přední a zadní sedadla
  • vyhřívaný volant
  • zadní LED světlomety
  • přístrojový štít Supervision
  • zatmavená zadní skla

AKCE PLATÍ
do 28. 2. 2018

VÝKUPNÍ BONUS ZA VÁŠ STARÝ VŮZ 30 000 Kč

Výkupní Bonus (Trade-In) na starý vůz jakékoliv značky vztahující se ke koupi modelu modelu Sportage ve výši 30 000 Kč vč. DPH

Vykupovaný ojetý vůz libovolné značky musí být ve vlastnictví zákazníka minimálně po dobu jednoho roku před jeho výkupem prodejcem

Vykupovaný ojetý vůz zákazníka musí být technicky způsobilý k provozu na pozemních komunikacích ve smyslu ustanovení § 50 zákona č. 56/2001 Sb., a musí disponovat platným Osvědčením o technické způsobilosti vozidla vyznačeným v Osvědčení o registraci vozidla. Část II. (Technický průkaz)

Vykupovaný ojetý vůz zákazníka nesmí být zatížen jakýmkoli právem třetí osoby (např. zástavním právem, nájemním právem)

Vlastník vykupovaného ojetého vozu a kupující nového vozu musí být tentýž zákazník (za téhož zákazníka se považují příbuzní zákazníka v linii přímé a manžel/ka a v případě právnických osob rovněž právnické osoby ovládané zákazníkem)

Počet nových vozů zakoupených jedním zákazníkem v době platnosti akce je omezen na 1 ks

Rozhodnutí o provedení výkupu ojetého vozu zákazníka a stanovení výše kupní ceny za vykupovaný ojetý vůz náleží autorizovanému prodejci Kia, výlučně dle jeho uvážení

Výkupní Bonus není kumulovatelný s fleetovou slevou a s Kia Select výkupním bonusem ve druhém a dalším cyklu financování.

Akce platí pro zákaznické objednávky na nový vůz od 1.1. do 28.2. 2018 a zároveň vůz musí být registrován nejpozději do 30.4. 2018

DODATEČNÝ BONUS 15 000 Kč VČETNĚ POVINNÉHO RUČENÍ A HAVARIJNÍHO POJIŠTĚNÍ NA 1 ROK ZDARMA PŘI FINANCOVÁNÍ S KIA SELECT

7 let KIA ZÁRUKA

Kvalita, spolehlivost, vyspělá technologie a použité materiály ve vozech Kia nám dovolují nabídnout našim zákazníkům výjimečnou záruční dobu 7 let nebo 150 000 najetých km na vůz a dokonce 12 let na prorezavění karoserie.

7 let KIA ASISTENCE

Jsou komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli.

7 let KIA AKTUALIZACE MAPOVÝCH PODKLADŮ NAVIGACE

Zdarma, pokud je vůz vybaven originální vestavěnou navigací Kia.

KONTAKTUJTE NAŠEHO KOLEGU

Martin Matějka

Mobil: 725 660 606
Email: matejka@autobranka.cz

Vyobrazené zvýhodnění 140 000 Kč vč. DPH se vztahuje na akční modely Cool a Style v dieselovém provedení a zahrnuje Slevu 70 000 Kč, výbavu v hodnotě 25 000 Kč zdarma, Výkupní Bonus za starý vůz 30 000 Kč a Dodatečný Bonus 15 000 Kč při financování s Kia Select. Nabídka je určena pro individuální zákazníky – spotřebitele na nákup jednoho vozu. Podmínky pro firmy a podnikatele žádejte u autorizovaných dealerů Kia. Vyobrazení vozu je pouze ilustrativní a může obsahovat doplňkovou výbavu. Pro bližší informace navštivte www.kia.com nebo kontaktujte svého prodejce Kia. Nabídka platí do 28. 2. 2018.